1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Evcil Hayvanların İhtiyaç Duyduğu Her Şey Mamaenpati'de
Evcil Hayvanların İhtiyaç Duyduğu Her Şey Mamaenpati'de

Evcil Hayvanların İhtiyaç Duyduğu Her Şey Mamaenpati'de

Mamaenpati evcil hayvan besleyen kişilerin hayvanları için ihtiyaç duydukları bir çok ürünü satın alabilecekleri online satış mağazasıdır.

A+A-

 

Mamaenpati evcil hayvan besleyen kişilerin hayvanları için ihtiyaç duydukları bir çok ürünü satın alabilecekleri online satış mağazasıdır. Bu mağazada evcil hayvan besleyenler kedi, balık, kuş, köpek, kemirgen ve sürüngen türündeki hayvanların ihtiyaç duyabilecekleri kaliteli ürünleri satışa sunuyorlar. Hayvanlar için orijinal ürünleri satıyorlar.

Evcil hayvanlar için satışa sundukları ürünler arasında mamalar, vitaminler, bakım ürünleri, oyuncaklar, yataklar ve ödüller bulunuyor. Bu ürünler içinden kişilerin besledikleri hayvanların ihtiyaç duydukları ürünleri uygun fiyata satın alabilmelerine imkan tanıyorlar. Aynı zamanda kişilerden 100 TL üzeri alışverişlerinde kargo ücreti talep etmiyorlar.

Kedi Ürünleri

Kişilerin evlerinde beslemeyi en çok tercih ettiği hayvanlardan birisi kedilerdir. Online satış mağazası da kedi besleyen kişileri düşünerek kediler için ihtiyaç duyulan çok sayıda ürünü satışa sunuyor. Bu ürünler arasında kedi kumu, kedi oyuncakları, kedi maması, kedi tasmaları, kedi vitaminleri, kedi bakım ürünleri, kedi taşıma çantaları ve kedi konserve mamaları bulunuyor. Kişiler ürünleri inceleyerek istediklerini satın alabiliyorlar. Örneğin kedi mamalarından almak isteyenler için kuru mamalar, kuzulu mamalar, yavru kedi mamaları, somonlu yetişkin kedi mamaları ve tavuklu kedi mamaları gibi farklı mamaları satıyorlar. Ayrıca kedileri için vitamin almak isteyenler için kedi çimi, kedi otları, kedi multi vitaminleri ve kedi maltları gibi ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunuyorlar.

Köpek Ürünleri

Online satış mağazası olarak yaygın bir şekilde köpekler için ürünler satıyorlar. Sattıkları köpek ürünleri arasında köpek ödülleri, köpek kıyafetleri, köpek kulübeleri, köpek şampuanları, köpek mamaları, köpek eğitim ürünleri ve köpek vitaminleri bulunuyor. Köpek besleyen kişiler bu satış sayfalarını inceleyerek köpekleri için şık kıyafetler alabiliyorlar. Aldıkları yağmurluk ve ceketlerle köpeklerini hem şık bir görünüme kavuşturuyorlar hem de soğuk havalardan koruyorlar. Aynı zamanda köpekleri için mama almak isteyenler için kuru köpek maması ya da konserve köpek mamalarından satıyorlar. Ayrıca ödül almayı seven köpekleri düşünerek farklı özelliklerdeki köpek ödüllerini de satışa sunuyorlar.

Bu haber toplam 1178 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT