1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Ev Ve Ofis Perdesinde Toprak Perde Kalitesi
Ev Ve Ofis Perdesinde Toprak Perde Kalitesi

Ev Ve Ofis Perdesinde Toprak Perde Kalitesi

A+A-

Perdeler her evde kullanılmaktadır evlerin yanı sıra ofislerde ofis perdesi olarak jaluzi stor şeklinde bir çok çeşit ile aranmakta ve uygulanmaktadır. Çayırova Gebze bölgesinde hizmet veren Toprak Perde ofis perdeleri jaluzi perdeler ve özel imalat perdeler ile hizmet vermektedir.

Gebze ve civarında gerek işyerleriniz gerekse evleriniz için perde tasarım ve uygulamalrında Toprak Perde www.toprakperde.com tercihiniz olabilir.Dilerseniz şimdi sizlere Toprak Perde hizmet alanlarını ve çalışmalarından bahsedelim ;

Ofis Perdelerinde Toprak Perde İle Sorunsuz Hizmet

Dış ortamda kullanılan perdelerle hayatımıza giren fermuarlı perde fermuar perdesi, dış mekanı ve yaşam alanını ayırt edebilen ucuz bir perdedir. İstenilen her alanda güvenle kullanılabilecek bu perde sayesinde, istenildiği takdirde, evin dışında, işyerinde, sıcaklık ve ışık kontrolü açısından kış bahçesinin her yerinde harika bir görüntü elde edebilirsiniz. Aynı zamanda, tüm hava koşulları (yağmur, rüzgar, güneş) için en yüksek performans seviyesini elde edebilirsiniz. Resimlerimize göz atarak örneklerimizi görebilirsiniz.

Teknoloji ve pratiklik açısından en iyi elektrikli perde sistemleri mevcut tüm perde sistemleri için kullanılabilir. Ofislerde, işyerlerinde ve evlerde kullanılabilecek elektrikli perde sistemli perdelerin uzaktan kumandası her zaman sizin elinizde. Yapı sistemi sayesinde perdeler istenildiği gibi hareket edecek şekilde tasarlanmıştır. İstediğiniz zaman durabilir ve istediğiniz zaman harekete geçebilirsiniz. Motorlu bir perde sisteminde, manuel sistemin tepkisiz bir hareketini gerçekleştirmek için tek bir düğmeye basılabilir. Perde ölçülerine bağlı olarak çeşitli motor tipleri mevcuttur. Aynı zamanda, göze çarpmayan bir mimariye sahip motorun tasarımı, görüntü kirlenmesini önler.

Buradan Sipariş Verebilirsiniz : https://toprakperde.com/gebze-ofis-perde/

İşyerinize Sinevizyon Perdesi

Sunumların vazgeçilmez parçası olan sinevizyon perdesi kaliteli ve uzun ömürlü yapısı ile görüntü kalitesi yüksek bir şekilde aktarım yapabilirsiniz. Toz tutmayan ve dayanklı yapısı sayesinde sunumuz sırasında oluşabilecek görüntü kirliliklerinin önüne geçmek için atavağınız en doğru adımlardan birisidir. Gün ışığında gösterim sağlaya bileceğiniz seçeneklerimiz ile dilediğiniz sinevizyon perdesi modelini alabilirsiniz.

Moturlu Sahne Perdesi

Sanatın kopmaz bir parçası olan motorlu sahne perdesi bulunduğu konum da istenilen renk ve tasarım ile uzaktan yönetim kolaylığı sayesinde tercih sebebi haline gelmiştir. Kusursuz yapısı ve hatasız mekanizması ile yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak kaliteli kumaşlar ile yapılmaktadır. Yukarı aşağı ve sağa sola olacak şekilde haraket ettirilmesi mümkündür. Tiyatro, sinema ve bazı diğer sinema alanları için tercih edilecek bir perde sistemidir.

Yat Perdesi Modeli

Tekne ve yatlarımızın olmazsa olması kamaramızın süsü, gösterişi, iç dekorasyonu ön plana çıkartan perde sistemlerinden birisi yat perdesidir. Yapısında ki malzemeler ile nem ve rutubete karşı dayanıklı aynı zamanda güneş ışınları karşısında kolay kolay yıpranmayan bir üründür. Uzun ömürlü kullanımı ve uygun fiyatları ile her yat dekorasyonuna uygun perde sistemleri ile size hizmet vermekten büyük gurur duyarız.

Bu haber toplam 1708 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT