1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Ev eşyası depolama
Ev eşyası depolama

Ev eşyası depolama

A+A-

Ev eşyası depolama da artık son denilecek bir çalışma sistemiyle rutubete, neme, kokuya ve aklınıza gelebilecek her türlü zarardan kesinlikle zarar görmeyecek şekilde depolarımızda korunuyor. 7/24 saat kamera ve güvenlik tarafından depolarımız korunuyor.

Eşyalarınız evinizde olduğu kadar depomuzda’da güvenli.Alınan eşyaların cinsi ve sayısına göre liste yapılır ve eşyalarınızın komplesi halk arasında pıt pıt denilen içi kalın ve hijyenik havalı naylonlarla sarılır ve eşyalarınızın kesinlikle rutubet ve nem veya koku gibi benzeri zararlardan tam tesirli bir şekilde korur. Eşyalarınızı teslim aldığımız tarihte giriş kaydınız yapılır. Eşyalarınızın evden depoya nakliye ücreti ise depolama ücretine dahil değildir taşınma ücreti de depolama ücretine aylık ekleyip ödenebilir veya eşyalar depolandıktan sonra elden de verilebilir sözleşmeli ve sigortalı ev eşyası depolamanın doğru adresi evinizi ve eşyalarınızı profesyonellere bırakın kafanız rahat olsun.

Ev Eşyası depolama bizim işimiz... İşi profesyonelere bırakın! Eşyalarınızı teslim aldığınızda verdiğiniz gibi temiz ve hasarsız alın. Ev eşyası depolama da sözleşmeli ve sigortalı olarak çalışan tek firma olmamız ise en büyük özelliğimiz....

Tüm hizmetlerimiz, referanslarımız; ev eşyası ve ofis malzemeleri depolama çalışmalarımız ile ilgili detaylı bilgilere depodakievim.com web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Bu haber toplam 764 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT