1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Estetik Kaygılarına Son
Estetik Kaygılarına Son

Estetik Kaygılarına Son

            Sağlıksız beslenme ve yetersiz bakım sonucu cildimizin olumsuz sinyaller verdiğini biliriz. Günün bazı zamanlarında gerekli bakımı yapamayacak kadar yoğun oluruz. Bu zaman dilimlerinde solgun, bitkin ve bakımsız görünen cildimiz, yılların ve

A+A-

 

 

 Ameliyatsız Yüz Germe Yapılabilir

 

            Yılların yıprattığı yüzümüzde bazı çizikler, lekeler ve diğer deformasyonlar ortaya çıkmaktadır. Bu sorunları ortadan kaldıracak çözüm, ameliyatsız yüz germe ataköy İstanbul' da önemli şekilde sizlere sunulmaktadır. Kırışık tedavisinde kullanılan PRP tedavisi ile yüzde yenilenme ve ışıltı sağlanmaktadır. Dolgu tedavisi ile derin kırışıklık ve yüz çatlakları kolayca doldurulmaktadır. Suyu içinde tutan bir cilt daha genç gözükeceğinden, kalıcı nemlendirme ve beslenme sağlamak için yüzün orta tabakasına etki edecek mezoterapi uygulamaları faydalı olacaktır. Altın iğneli radyofrekans da aynı şekilde cildin orta tabakasını ısı ve akım yoluyla uyarması ve düzeltici etki göstermesi prensibine dayanmaktadır. Ultera sistemi kullanılarak yüzün orta katmanına uyarılar gönderilerek cildin onarılması tetiklenmektedir.

 

 Burun Sorunlarında Ameliyat Gerekmiyor

 

            Uzm. Dr. Hande Ulusal bilgilendiriyor, burun estetiğinde ameliyattan korkanlar için burun dolgusu uygulanabilir. Bazı hastalarımız estetik konusunda bıçak altına yatmaktan çekinebilir. Bu aşamada dolgu yöntemi devreye girmektedir. Sorunlu bölgeye yapılan dolgu enjeksiyonları ile gerekli form verilmekte ve periyodik olarak uygulama yapılarak devamlılık sağlanabilmektedir. Kemerli burun ve diğer sorunlar, burun dolgusu İstanbul ilinde bu sayede tarih olmaktadır.

 

 Yaşınız Sizi Ele Vermesin

 

            Yorgun şekilde geçen yılların ilk belirtisi göz altı morlukları olmuştur. Yıllar geçtikçe mor halkalar çoğalmış ve kalıcı hale gelecektir. Erken müdahale ile etkisi azaltılabilecek olan bu sorun, yıllar geçtikçe daha zor bir hal almaktadır. göz altı ışık dolgusu yapan doktorlar, bu sorunlara yerinde müdahale ettiğinde ancak sorunların çözümleri bulunabilir. Kulaktan dolma bilgilerle tedavi yapılmamalıdır. Uzm. Dr. Hande Ulusal bilgilendiriyor, gözaltı morlukları ve halkalar kaderiniz olmasın. Göz çevresi, ince uçlu iğnelerle dolgu uyarısı yapılarak uyarılmaktadır. Gerekli form ve düzeltme verildikten sonra sonuç gözlemlenir. Zorluk seviyesine göre birkaç seansta ortadan kaldırılabilecek olan sorunlar, bir ömür sizinle birlikte kalmasın. Hissettiğiniz yaşta kalabilmek tamamen sizin elinizde.

 

Bu haber toplam 607 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT