1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Ersağ temizlik ve kozmetik ürünleri
Ersağ temizlik ve kozmetik ürünleri

Ersağ temizlik ve kozmetik ürünleri

A+A-

Birinci sınıf kalite de hizmet sunan Ersağ Organizasyon Temizlik ve Kozmetik Ürünleri tamamen doğal malzemeden hazırlanmıştır ve içerisinde herhangi bir kimyasal madde bulunmamaktadır. İnsan ve çevre sağlığını düşünen Ersağ firması sektörün en çok tercih edilenleri arasında yer almaktadır. Sahip olduğu vizyonunu sürekli yenileyerek geliştirmekte ve misyonuna artı değer kazandırmaktadır. Dilerseniz Ersağ firmasına üye olup temizlik ürünlerinin satışını gerçekleştirebilir ve kısa zaman da ek kazanç elde edebilirsiniz. Ersağ üyelik işlemlerinden herhangi bir aidat talep edilmemektedir.

Üyelik işlemleri

Kalite standartlarına uygun ürünleri satışa sunan Ersağ daima sertifika dahilinde çalışmalarını sürdürmektedir. Temizlik ürünlerin için sipariş vermek için ilk olarak üyelik işlemlerini tamamlamanız gerekecektir. Üye olmak için üyelik formunu eksiksiz bir şekilde doldurmalısınız. Form için istenilen bilgiler içerisinde T.C kimlik numarası, kişisel bilgiler ve iletişim bilgileri istenmektedir. Firma aracılığı ile satın alınan ürünler 7 gün içerisinde iade edilebilmektedir. Bu adım sonrasında üyeliğinizi aktif olması için 100 TL’lik alışveriş yapmanız gereklidir. Üyeliğin aktif olmasının ardından tüm sponsor ve temsilci bilgileriniz tarafınıza aktarılacaktır. Eğer daha önceden üye olan birinin yeni üyesi olmak istiyorsanız form kısmına  sponsor numarasını girmelisiniz. Ürünleri satın alırken avantaj elde etmek istiyorsanız kampanyaları yakından takip etmelisiniz.

Uzun yıllardan beri siz değerli müşterilerine hizmet sunan Ersağ memnuniyet derecesine önem vermektedir. Talep ve istekler doğrultusunda çalışmalarını sürdürmekte ve birbirinden kaliteli ürünleri uygun fiyata satışa çıkarmaktadır. Doğal temizlik ürünleri satışında ilk seçiminiz olacak Ersağ, firmanın belirlemiş olduğu tutar kadar alışveriş yapılması dahilinde kargoyu ücretsiz olarak sunmaktadır. Modern hizmet anlayışı çerçevesinde çalışmalarını sürdürmekte ve dünya çapında lider kuruluşlar olma yolunda emin adımlar ile ilerlemektedir. Gıda takviyesi, tekstil ve kozmetik ürünlerinin satışında en çok tercih edilen firmalardan biridir. Bitkisel içeriğe sahip yağlardan elde edilmiş ürünlerde fosfat ve kurşun bulunmamaktadır. İnsan ve çevre sağlığını düşünerek hazırlanılan ürünler tamamen doğaldır. Uzun ömre sahip olan temizlik ve kozmetik ürünleri satın almak istiyorsanız Ersağ üyelik işlemlerini http://www.ersaguyeolun.com/ adresi üzerinden hemen tamamlayabilirsiniz. 

Bu haber toplam 2954 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT