1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Erkek Giyim Bayiliği Almak için Ne Yapmak Gerekli?
Erkek Giyim Bayiliği Almak için Ne Yapmak Gerekli?

Erkek Giyim Bayiliği Almak için Ne Yapmak Gerekli?

A+A-

Ünlü ve popüler markaların imkan ve avantajlarından yararlanabilmek aslında kısmen de olsa mümkündür. Bu tür avantajlardan yararlanabilmek erkek giyim bayilik sistemi ile çalışan markaları tercih edebilirsiniz. Alışveriş merkezlerinde ya da işlek caddelerde alarak yararlanabileceğiniz bu fırsatlar sayesinde kendi işinizi kurabilirsiniz.

Bayilik alabilmek giyim sektöründe yer alan markalara göre belli başlı birtakım değişiklikler gösterebilmektedir. Birtakım markalar, belli alışveriş merkelezinde belirlenmiş olan metrekarelere göre yer alabilme şartı belirlemiş olabilirler. Bu durumun dışında erkek giyim bayilik almak isteyenler için daha önceden belirlenmiş olan iç mekan tasarım şartları da ortaya çıkartılabilir.

Bayilik Masrafları Kim Tarafından Karşılanıyor?

Vitrinde yer alacak olan malzemeler, tavan ve zemin tasarımı, bayii tabelası ve görsel belirlenmesi gibi konular bayilik alacağınız marka tarafından belirlenebilir. Bu tür durumlardan hangilerinin bayilik aldığınız marka tarafından belirleneceğini sözleşmenizi imzalamadan önce öğrenebilirsiniz.

Bazı markalar belirli bir düzeyde kar oranı yakalanmasını da talep edebilirler. Sezon başları ve sezon sonlarında belirlenmiş olan kar oranları markalara göre değişkenlik gösterebilmektedir. Ayrıca mekanın kiralanması ve iç mekan için gerekli olan malzemelerin temin edilmesi gibi işlemleri de sizlerden talep edebilirler.

Taahhüt sistemi ile çalışan yerler ile anlaşma yaptığınız zaman ilk yatırım maliyetlerini markalara karşılatabilirsiniz. Giyim bayiliği hakkında detaylı bilgi almak isterseniz http://www.wessi.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bu haber toplam 1582 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT