1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Episoft Tüy Dökücü Ürün ve Özellikleri
Episoft Tüy Dökücü Ürün ve Özellikleri

Episoft Tüy Dökücü Ürün ve Özellikleri

Günlük hayatın yorucu maratonundan şüphesiz en çok kadınlar etkileniyordur ve bu etkiye karşı episoft serum birazda olsa rahatlama sunmaktadır.

A+A-

Hem ev stresi, hem iş stresi, hem eş, hem sevgili, hem arkadaş hem çocuklar derken, sanki görünmez bir sorumluluk balonu kadının üstüne yıkılmaktadır. Kadının elbette kendisine ayırabildiği zaman da toplumsal hayatta sorumlulukları arttığı o ölçüde azalıyordur. Azalmak zorundadır. Durum böyle olunca kadınlar, kendilerine zaman ayırma sürelerinde öncelikli olarak kişisel bakımı koymak durumunda kalmaktadırlar. Hali hazırda kullanılan epilasyon ürünleri, kremler, jilet veya ağdalar da az olan zamanı verimli kullanmayı engelleyen bir konumda durmaktadırlar. Hem yapımının uzun saatler alması hem de sayılanlardan birçoğunun tahriş etme özelliğinin olması ve her ürünün sık tekrarlanma zorunluluğunun olması, söz konusu bakım ürünlerini kullanışsız hale getirmektedir. Şimdi sizin için bütün bunlara bir çözüm olacak bir şey ile karşınıza çıkıyoruz ve episoft tüy dökücü ile artık her şey daha kolay. Daha iyi anlamak için Episoft Tüy Dökücü Serumu yakından inceleyelim.

Episoft Tüy Dökücü Serum Nedir?

Episoft serumu, Episoft bünyesinde bulunan ve gün geçtikçe daha çok yaygınlaşan bitkisel özlü bir bakım ürünüdür. Diğer bakım ürünlerine alternatif olarak piyasada var olmaktadır ve tüy oluşumunu diğer ürünlerden farklı olarak kadınlarda %95 engeller. Bu işlem de serumun Kelisoft adlı maddenin kıl köklerine nüfuz ederek içlerinde bulunan proteinleri parçalamasıyla meydana gelir. % 100 bitkisel olduğu üniversiteler ve araştırma hastanelerince kanıtlanan Episoft Tüy Dökücü Serumun özünde Papaya, Ökse Otu, Batı Mazısı, Adaçayı, jojoba yağı, şerbetçi otu, tatlı badem yağı gibi bitki özleri bulunmaktadır.

Episoft Tüy Dökücü Serumu Nasıl Kullanırım?

Episoft Tüy Dökücü Serumu kullanımı diğer ürünlerden çok daha basit ve pratiktir. Kullanıma başlamadan önce aşağıdaki üç maddeye çok dikkat edilmesi gerekir.

Episoft nasıl kullanılır? Cevabı aşağıda

 

- Ürünü kullanmaya başlamadan önce tüylerin ağda, yada epilasyon gibi yöntemlerle yeni alınmış olması gerekir. Tercihen duştan sonra yapılması daha etkilidir.

 

- İstenilen bölgeye episoft tüy azaltıcı serum masaj yoluyla sürülmelidir. İyice yedirilene kadar ovalanmalıdır. Elinizdeki bir kutunun yarısını ilk kullanım için 5 gün olacak şekilde sonra da kalan diğer yarısını olacak şekilde kullanabilirsiniz. Bu şekilde kullanım 1 seansa tekabül eder.

 

- 10 günlük kullanım için 1 kutuya ihtiyaç vardır. Her bir kutunun içerisinde 20 ml bulunur. 1 aylık kullanım tavsiye edilir.

Ürünü aldıktan sonra içerisindeki kullanım talimatının çok dikkatlice okunması tavsiye edilir.

Serum düzgün kullanılmadığı takdirde istenilen sonuçlara yüksek bir oranda ulaşılamaz.

Erkekler İçin de Kullanışlı Mıdır?

Episoft içeriği ve doğallığı sayesinde hem erkeklere hem de kadınlara uygulanabilen başarılı bir üründür. Erkeklerde de yan etki vermeyen Episoft, kadınlar dışında erkeklerde uygun olan bölgelere kullanabilmektedirler.

Episoft’u Hangi Bölgelerde Kullanabilirim?

Ürünün kullanılabileceği bölgeler: Yüz, bikini bölgesi, kollar, koltukaltı, bacak ve göbek bölgeleri olarak sıralanabilir.

Bu haber toplam 2703 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT