1. HABERLER

 2. SEKTÖREL

 3. Endüstriyel Tasarım Ve Reklam Hizmetlerinde 30 Yıllık Tecrübe
Endüstriyel Tasarım Ve Reklam Hizmetlerinde 30 Yıllık Tecrübe

Endüstriyel Tasarım Ve Reklam Hizmetlerinde 30 Yıllık Tecrübe

A+A-

VERA, firması Kocaeli’nin Gebze ilçesinde hizmet vermektedir. Hizmet kitlesi olarak daha çok sanayi kuruluşları ve kurumsal firmalardan oluşmaktadır. Firma kendini sürekli geliştirerek gerekli ekipman ve makine parkuruna sahip olmuştur. Bölgede başta serigrafi, tampon baskı, asit indirme gibi tekniklerin yanı sıra reklam tabela, endüstriyel metal tasarım, endüstriyel mobilya (fuar,stand vb.) uygulamalarında lider konumdadır.

Firmanın başlıca üretim ve hizmet parkurunu şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Serigrafi Baskı
 • Tampon baskı
 • Kalite Sistem Panoları ( İsg Panoları )
 • Reklam Ve Tabela
 • Ürün Teşhir Standları
 • Makine Giydirme
 • Bayrak Ve Flama
 • Yaz Sil Panolar
 • Pleksi Ve Polikarbon Kesim Ve Uygulama

Daha Fazla detaylı bilgiyi firmanın resmi adresi olan www.vera.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. İncelediğimiz kadarı ile firmada çalışan tüm personellerin yetkinlik evrakları ve eğitimleri eksiksiz ve tam donanımlıdır. Bölgede endüstriyel metal tasarım ve reklam tabela konusunda çalışabileceğiniz güven veren bir firma olarak öne çıkmaktadır.

Kalite Sistem Panoları Ve İsg Güvenlik Panoları

VERA, kalite sistem panoları imalatında en son yenilikleri ve kaliteyi barındırmaktadır. Firmayı incelediğimizde kaizen panoları, isg panoları, t kart panoları gibi sanayi sektöründe bolca kullanılan kaliteli ürünleri titizlikle ürettiğini gördük. Eğer sizlerin bu tarz bir talebi söz konusu ise tereddüt etmeden VERA ile çalışabilirsiniz.

Firma pano konusunda oldukça iddalı ve ürün gamı oldukça geniş ve konusunda uzman personeller ile çalışmaktadır.

Kocaeli Gebze Bölgesinde Reklam Ve Tabela İşleri İçin Doğru Tercih

Kurumsa firmalar başta olmak üzere bayi tabelaları, kurumsal fabrika cephe tabelaları, çatı tabelaları gibi uzmanlık ve bilgi birikimi isteyen tüm tasarımları ve uygulamaları yine VERA bünyesinde yapıldığını bizler gibi sizlerde VERA REKLAM A.Ş. internet sitesinden elde edebilirsiniz.

Uzun metrajlı totem tabelalar benzin istasyonu kanopi giydirmeleri ve kutu harf tabela çeşitleri ile reklam konusunda da kendini ispatlamış gözüküyor.

Sonuç Ve Değerlendirme

Değerli okurlarımız bu haftaki incelememiz,  Endüstriyel Reklamcılık Ve Kurumsal Reklamcılık adına ele aldığımız VERA BASKI (VERA REKLAM A.Ş) oldu, eğer yukarıda saymış olduğumuz ürün gamları arasında bir ihtiyacınız ve talebiniz var ise VERA’ ya başvurabilir ve değerlendirme ve fiyat talep edebilirsiniz.

Firmaya : https://vera.com.tr/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Hoşçakalın…

Bu haber toplam 771 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT