1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. En Uygun Texas Holdem Poker Chip Satışı
En Uygun Texas Holdem Poker Chip Satışı

En Uygun Texas Holdem Poker Chip Satışı

A+A-

Bilindiği üzere texas holdem, bir poker çeşididir. Klasik pokerden farkı daha zor ve eğlenceli olmasıdır. Bu yüzden internet ortamında da oldukça popüler bir iskambil oyunu olmaktadır. Texas holdem poker de, klasik poker gibi 1 deste kâğıt ile yani 52 adet iskambil kâğıdı ile oynanmaktadır. Texas holdem poker zynga şirketinin piyasaya sunduğu bir oyun olmakta olup, şuan facebook platformu üzerinden hizmet vermektedir. Oyunda chiplerinizi kullanarak oyun oynamanız mümkün. Chipleriniz bittiği takdirde ise; www.pokerkedi.com adresinden dilediğinizce chip satın almanız mümkün.

Nasıl chip satın alırım?

İnternette birçok farklı sitede zynga texas holdem poker chip satışı yapılmaktadır. Fakat her zynga chip satışı yapan siteye güvenmemeniz gerekmektedir. Aksi takdirde ucuz zynga poker çipi almak isterken dolandırılabilir ayrıca hesabınızı kaybedebilirsiniz. Piyasa da bunun birçok örneğini görebilirsiniz. Zynga texas holdem poker oldukça bağımlılık yapan ve birçok kullanıcısı olan popüler bir oyundur. Öyle ki her 10 kişiden 7 si bu oyunu oynamaktadır desek yalan olmayacaktır ve kullanıcı sayısını tahmin edebileceksinizdir.

Texas holdem poker chip'i satın almak için www.pokerkedi.com sitesini güvenle satın alabilirsiniz. Pokerkedi.com oldukça güvenilir bir internet sitesidir ve mağduriyet yaşamazsınız. Piyasada ki sitelerle karıştırılmaması gerekmektedir.

Ayrıca www.pokerkedi.com adresi size iki farklı opsiyon sunmaktadır. Dilerseniz satın alacağınız texas holdem poker chiplerinizi kullandığınız facebook hesabınıza yükletebileceğiniz gibi, içinde chip yüklü sıfırdan da bir hesap almanız mümkün.

www.pokerkedi.com sitesi 2006 yılından beri siz değerli poker kullanıcılarına, texas holdem poker chip'i satarak hizmet vermektedir. Merkezi Gazi mağusa serbest liman ve bölgesinde bulunan şirket, İCAT Tecnology bünyesinde hizmet veriyor.

Chip satın alma şartları nelerdir?

Eğer içinde chip yüklü hazır bir hesap satın alıyorsanız, herhangi bir şart söz konusu değildir. Fakat kullandığınız texas holdem poker hesabınıza chip satın alacak iseniz, hesabınızda en az 100k chip bulunması gerekmektedir. Hazır facebook hesaplı chip satın almanız halinde ek olarak bir hesap ücreti ödemeniz talep edilir. Hesabınıza chip alıyor iseniz, satın aldığınız chipler size masa da aktarım yolu ile iletilmektedir. Böylelikle hesabınızın banlanma riski de ortadan kalkmaktadır.

Bu haber toplam 1953 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT