1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. En Popüler Bayan Etek Modelleri
En Popüler Bayan Etek Modelleri

En Popüler Bayan Etek Modelleri

Etek çok yönlü kullanılabilen en popüler moda odağıdır. Birçok model akla getirir; maksi etekler, mini etekler, A model etekler, kalem etekler, deri veya asimetrik etekler. Onların hepsini bu yıl marka bayan etek koleksiyonlarında görüyoruz. Trendlere bir

A+A-

 

 

Etek çok yönlü kullanılabilen en popüler moda odağıdır. Birçok model akla getirir; maksi etekler, mini etekler, A model etekler, kalem etekler, deri veya asimetrik etekler. Onların hepsini bu yıl marka bayan etek koleksiyonlarında görüyoruz. Trendlere bir bakalım...

2017 Etek Trendleri

Vintage bayan etek modelleri sezonun en dikkat çeken parçaları ve maksi etekler, bu yılın en renkli tasarımlarını sergiliyor. Klasik kalem etekler, zarif kabartma dokuları ile güncel formunu taşıyor. Bu modeller basit bir gömlek veya kazak ile oldukça şık görünüyor ve modern ya da retro aksesuarlar ile tamamlandığında yüzlerce farklı tarz oluşturulabiliyor.

Bu yıl etekler düz, sade veya etnik desenli kumaşların etkisi altındadır. Kaliteli kalem eteklerin yanında çiçek desenleri, damalı desenler, bağcıklar ve deriler dolaplarınızın temel unsurları olacaktır. Etekler mutlak mecburi şıklıktır, aynı zamanda rahatlığı stile karıştırıyor.

Sezonun en etkileyici tasarımlarına sahip etek modellerinden bazılarını stilinize alın ve https://tr.uspoloassn.com/bayan-etek/keyifli bir alışveriş yapın. Cesur bir ifade için grafik baskılarla oynayın veya kadın eteklerinden en iyi seçimlerden oluşan ince desenlerle farklı bir ortamı keşfedebilirsiniz.

 

 

 

Bu haber toplam 714 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT