1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. En İyi F/P Kulaklık : DeepPlay
En İyi F/P Kulaklık : DeepPlay

En İyi F/P Kulaklık : DeepPlay

Kablosuz kulaklıklar, son dönemlerin en popüler ürünleri olarak karşımıza çıkıyor. Onlarca teknoloji üreticisi, piyasaya sürdükleri kablosuz kulaklıklarla tüketicilerin bir numaralı tercihi olmaya çalışıyorlar.

A+A-

Kablosuz kulaklıklar, son dönemlerin en popüler ürünleri olarak karşımıza çıkıyor. Onlarca teknoloji üreticisi, piyasaya sürdükleri kablosuz kulaklıklarla tüketicilerin bir numaralı tercihi olmaya çalışıyorlar. Bizler de sizler için, piyasada bulunan ve fiyatına göre alınabilecek, en iyi kablosuz kulak içi kulaklık olan DeepPlay’den bahsedeceğiz.

Akıllı telefon teknolojilerinin gelişmesiyle birlikte teknoloji üreticileri, kablo kalabalığını ortadan kaldırmak için çeşitli girişimlerde bulundular. Bu bağlamda, kablosuz kulaklıklar ve kablosuz şarj teknolojileri gibi yeni şeyler hayatımıza girdi. Özellikle de akıllı telefon sektörünün önde gelen isimleri tarafından geliştirilen kablosuz kulaklıklar, tüketiciler tarafından büyük bir ilgiyle karşılanıyor.

Teknoloji üreticileri, genelde iki tip kablosuz kulaklık üretimi yapıyorlar. Bunlardan bir tanesi kulak üstü olarak nitelendiriliyor ve tüketiciler, bu kulaklıkları kafalarının üstünden geçen bir bant aracılığıyla kullanabiliyorlar. Bir de kulak içi kablosuz kulaklıklar bulunuyor. Kulak içi kablosuz kulaklıklar ise tüketicilere gürültü engelleme ve zaman zaman da daha iyi bir ses kalitesi sunuyor. Şimdi sizlere, fiyatına göre ihtiyaçlarınızı karşılayacak en iyi kulak içi kulaklıktan bahsedeceğiz.

DeepPlay Kablosuz Kulaklık

Ürünü kulağınıza taktığınızda ve müzik çaldığınızda dışarıdan herhangi bir ses duymuyorsunuz. Ayrıca dışarıdaki insanlar da sizin ne dinlediğinizi duymuyor. Son olarak kulaklığın kulaktan düşmediğini ve spor yaparken de kullanılabilir olduğunu belirtelim.

Bluetooth 5.0 bağlantısıyla hem akıllı telefonlara hem de farklı cihazlara bağlanabilen DeepPlay modelinin her birinde dokunmatik tuşlar yer alıyor. Bu tuşlar sayesinde şarkı durdurma, şarkı geçişi veya asistana ulaşma gibi işlevler için kullanabiliyoruz. İçerisinde yer alan sürücüler sayesinde ses daha berrak ve sefer bass sesler de rahatlıkla duyulabiliyor.

Son olarak bataryadan bahsedecek olursak cihaz tam şarj ile 5 saatlik kesintisiz müzik vaad ediyor.

Ürünü DeepPlay’in kendi sitesinden kampanyalı bir şekilde satın alabilirsiniz.

DeepPlay internet sitesi: https://www.deepplaytr.com/

 

Bu haber toplam 1470 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT