1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. En Güzel Perdeler - Perde Modelleri ORG
En Güzel Perdeler - Perde Modelleri ORG

En Güzel Perdeler - Perde Modelleri ORG

A+A-

Evin en sık kullanılan  alanları oturma odası ve salondur. Bu iki odayı eşsiz ve havalı bir görünüme kavuşturan dekorasyon ürünü ise  perdelerdir. Yılın en gözde oturma odası takımlarına uygulanan perde modelleri  ile bu sebeple evlerinizde sıcak ve farklı bir görünüm kazanabilirsiniz. Klasik bir oturma odasına sahipseniz eğer kruvaze perdeler tam size göre bir tercih. manüel ve mekanizmalı seçenekleriyle oturma odanız ile uyum yakalayacaktır. İstenilen ayarların yapılabildiği kruvaze perdeler ile geniş manzaralı evlerde desenli ve işlemeli tül perdeler ile tamamlanabilir. İstenilen boy ayarında yapılabileceği kruvaze perde modellerinde tercih edilen sade beyaz ve kırık beyaz saten renk seçeneği, ağır perde modellerinin hafifletilmesinde ideal bir tercihtir.

Her sene değişiklik gösteren en son çıkan oturma odası perde modelleri ile değişen fiyatlar ile az maliyetli stor perdeler de kullanılabilir. Küçük oturma odalarında kurtarıcı olarak yer alan stor perdeler, genellikle en çok ofislerde tercih edilmektedir. Tül ihtiyacına da gerek görülmeyen stor perdeler ile dilediğiniz renk ve model seçenekleri de yer alır.

Oturma odası konseptinde varaklı, altın ve büyük yağlı boyalı tablolar size sıcak gelmiyor ise spor bir tarzınız var demektir. Perde ve tüller, açılır kanepelerin bir arada bulunduğu sıcak ortamlarda uzun süredir kullanılan bir çeşittir. Mobilya rengine ve odanızın ışık alma durumuna göre tercih edilebilen perdeler, sizler için her dönem yenilik katacak oturma odası perde dekorasyon ürünüdür.

https://www.perdemodelleri.org/

Bu haber toplam 1582 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT