1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. EN FARKLI YILBAŞI HEDİYELERİ KİTAPFABRİKASİ.COM'DA...
EN FARKLI YILBAŞI HEDİYELERİ KİTAPFABRİKASİ.COM'DA...

EN FARKLI YILBAŞI HEDİYELERİ KİTAPFABRİKASİ.COM'DA...

A+A-

Sevgiliye yıl başı, doğum günü, sevgililer günü veya yıl dönümleri gibi özel günlerde hediye almak, herkes için zor bir süreç. Özellikle daha önce alınmış demode  hediyelerden sıkılanlar için... “Alacağım hediye ikimiz için de özel bir anlam taşımalı ve bizi anlatmalı” diye düşünenler ise kişiye özel hediyelere yöneliyor. Çift olarak ilişkinizi yansıtacak, hem sizin hem de sevdiğiniz insan için özel olacak hediye fikirlerinin başında ise farklı yılbaşı hediyeleri arasında yer alan foto kitaplar geliyor.

hızlı foto kitap

KitapFabrikasi.com'da birbirinden farklı onlarca alternatifini bulacağınız foto kitaplar ile sevdiğiniz  insana unutamayacağı bir sürpriz hazırlayabilirsiniz. Üstelik hızlı foto kitap uygulaması ile artık online hızlı foto kitap çok daha kolay, çok daha hızlı! Sadece 5 dakikanızı ayırarak birbirinden güzel fotoğraflarınızla bezeli bir kitap tasarlayabilirsiniz.

Bu uygulama ile  bilgisayarınızda, telefonunuzda ya da tabletinizde bulunan fotoğrafları kullanabilir;  Facebook, Instagram fotoğraflarınızı sisteme kolayca aktararak kitabınızı oluşturabilirsiniz. Birbirinden farklı 9 hazır sayfa şablonuyla sunulan bu uygulamayla, hediyenizi, bilgisayara gerek kalmadan cep telefonu ya da tabletiniz yardımıyla düzenleyebilirsiniz. Sevgiliye yılbaşı hediyesi hazırlamak için en doğru adres olan KitapFabrikasi.com  her zaman en farklı ve orijinal hediye seçeneklerini sunmaya devam ediyor.

Bu haber toplam 1088 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT