1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. En Değerli Anneler Günü Hediyeleri: Takılar
En Değerli Anneler Günü Hediyeleri: Takılar

En Değerli Anneler Günü Hediyeleri: Takılar

Anneler gününe özel pembe kuvars ve aquamarine taşlarının uyumu kullanılarak tasarlanan bu kolye doğal taşların verdiği huzuru annenizin her an yaşamasını sağlayacak.

A+A-

Her mayıs ayının ikinci Pazar günü kutladığımız anneler günü hayattaki en değerli varlıklarımız, bizi besleyip büyüten annelerimize duyduğumuz sevgi, saygı ve minneti dile getirmemize yardımcı oluyor. Bu özel günde hayatın hengamesinden sıyrılıp her şeyin en iyisini hak eden annemize vakit ayırıyor, onunla geçirdiğimiz güzel anları yad etme imkanı buluyoruz. Kutsal bir meslek olarak gördüğümüz anneliği layığıyla yerine getirdikleri için de onlara küçük hediyeler almaktan da geri durmuyoruz.

Bu yıl anneler gününde annenize ne hediye alacağınızı kara kara düşünüyorsanız en değerli hediyeleri sizler için seçtik. Klasik ama vazgeçilmez anneler günü hediyeleri arasında yer alan takılar arasından en ilginç ve annelerin hoşuna gidecek modelleri bir araya getirdiğimiz yazımızda takıp takıştırmayı seven annenize yakışacak bir modeli mutlaka bulacaksınız.

 

 

Azuris Gümüş Anne Şefkati Kolye

en-degerli-anneler-gunu-hediyesi-takilar-1.jpg

Anne adayı ya da ilk anneler gününü kutlayacak olan eşiniz için bebeğiniz adına şık bir armağan vermek isterseniz anne şefkatini hissettiren bu kolyeyi hediye edebilirsiniz. 925 ayar gümüşten imal edilen kolye rose altınla kaplanmış olup zirkon taş detaylara sahiptir.

Azuris Gümüş Balık Kolye

en-degerli-anneler-gunu-hediyesi-takilar-2.jpg

Şans ve kısmet olarak nitelendirilen balık figürünün kullanıldığı bu kolye, renkli taş detaylarıyla dikkat çekici aksesuarlar kullanmayı seven anneler için harika bir seçenek. Modern tasarımlardan hoşlanan annenize alabileceğiniz balık kolye 925 ayar gümüş olup renkli zirkon taşlara sahiptir.

İncili Harf Bileklik

en-degerli-anneler-gunu-hediyesi-takilar-3.jpg

14 ayar altınla kaplanan gümüş bileklik üzerine annenizin baş harfini yazdırabilirsiniz. Zarif bir incinin de bulunduğu bileklik annenizin bileğine çok yakışacak.

http://www.buldumbuldum.com/hediye/my_name_is_incili_harf_bileklik

Canım Annem Kolye

en-degerli-anneler-gunu-hediyesi-takilar-4.jpg

Şık bir kolye arıyorsunuz ancak günün anlam ve önemini de yansıtsın istiyorsanız “Canım Annem” yazılı kolyeyi tercih edebilirsiniz. Annenizin boynundan çıkarmak istemeyeceği bu kolye 14 ayar kaplama olup zinciri 42 cm uzunluğundadır.

Azuris Gümüş Kare Kesim Tek Taş Küpe

en-degerli-anneler-gunu-hediyesi-takilar-5.jpg

Gümüş ve zirkon taşın uyumu kullanılarak tasarlanmış olan küpeler her kadının mutlaka sahip olması gereken aksesuarlardan biri. Siz de annenizin takı kutusuna böyle bir takı eklemesine yardımcı olmak isterseniz kare kesim tek taş küpeyi tercih edebilirsiniz.

Azuris Gümüş Lotus Çiçeği Kolye

en-degerli-anneler-gunu-hediyesi-takilar-6.jpg

Lotus çiçeği şeklinde tasarlanan kolye annenizin boynuna çok yakışacak bir tasarım. 925 ayar gümüşten imal edilen kolye şık tasarımıyla annenizin zarifliğine zariflik katacak.

Azuris Gümüş Orta Boy Nazar Kolye

en-degerli-anneler-gunu-hediyesi-takilar-7.jpg

Renkli zirkon taşlar kullanılarak nazar boncuğu şeklinde tasarlanan bu kolye sayesinde annenizi nazarlardan koruyabilirsiniz. 925 ayar gümüş olan kolye özel kutusunda tarafınıza gönderilecek olup anneler günü hediyesiolarak tercih edebileceğiniz takılar arasında yer alıyor.

Azuris Gümüş Pink Kuvars - Aquamarine Kolye

en-degerli-anneler-gunu-hediyesi-takilar-8.jpg

Pembe kuvars ve aquamarine taşlarının uyumu kullanılarak tasarlanan bu kolye doğal taşların verdiği huzuru annenizin her an yaşamasını sağlayacak. 925 ayar gümüş zincir ucunda yer alan taşlar kıyafetlerini tamamlayacak.

http://www.buldumbuldum.com/hediye/azuris-gumus-pink-kuvars-aquamarine-kolye/

Azuris Gümüş Taşlı Shakira Küpe

en-degerli-anneler-gunu-hediyesi-takilar-9.jpg

Şıkır şıkır ve gösterişli takıları beğenen annenize shakira küpeleri armağan edebilirsiniz. Abiye kıyafetlerle kullanabilecekleri bu küpeler anneniz için en özel takılarından biri olacak.

Azuris Gümüş Selçuklu Yıldızı Kolye

en-degerli-anneler-gunu-hediyesi-takilar-10.jpg

Ayaklarının altı cennet olan annelerimize en çok yakışacak olan kolye annenizin merhametli, şefkat dolu ve cömert olduğunu gösterecek olan kolye 925 ayar gümüşten imal edilmiştir.

Bu haber toplam 3155 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT