1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Elektronik Nargile Kartuşu
Elektronik Nargile Kartuşu

Elektronik Nargile Kartuşu

Nargile kullanmayı seven kişiler cafelerde içtikleri nargilenin benzeri etkiyi veren elektronik nargileleri tercih edebilirler.

A+A-

 Yüksek duman etkisi veren ve içerisindeki sıvıda bitki özleri bulunan bu cihazlar kişisel kullanım için uygundur. Kullanışlı sistemi ve elektronik nargile kartuşu kullanımı sırasında sorun yaşanmadan keyifli zamanlar geçirilmesini sağlar. Kullanılan kartuşların değiştirilmesi sayesinde duman ile alınan arama tatları da değişmektedir. Bu nedenle yedek kartuş alımı ile farklı şekillerde kullanırım imkanı elde edilebilir. Cihazın uzun süre kullanım için uygun olması bu keyfi daha uzun süre yaşamanıza yardımcı olur. Elektronik Nargilenin Özellikleri Elektronik sistemi üzerinden çalışan elektronik nargile kolay kullanımı ile herkesin tercih edebileceği bir cihazdır.

  • Likit kısmı ile ağızda farklı aromalar bırakır.
  • Nikotin seviyesini ayarlama imkanı sağlar.
  • Tütün mamulü içermez.
  • Hijyenik kullanım imkanı verir.
  • Yüksek duman performansı sunar.
  • Farklı renk seçenekleri sayesinde her zevke göre kişisel kullanım elde edilmesine yardımcı olur.
  • Sigarayı bırakmak isteyenler için keyifli bir yöntem sunmaktadır.
  • Elektronik sistemi ile yakmaya gerek kalmadan kullanılabilir.

Bu gibi özellikleri ve sağladığı kolaylıklar sayesinde daha yüksek verim elde edilebilir. Elektronik Nargile Nasıl Kullanılır? Evinizde veya bulunduğunuz her ortamda nargile keyfini doya doya yaşamak istediğinizde elektronik nargile modelleri bu açıdan kolay kullanım imkanı sunmaktadır. Normal nargileleri taşımak ve hazırlamak oldukça zor ve bilgi gerektirdiğinden bu konuda kolay sonuçlar almak isteyenlerin tercih ettiği bir cihazdır. Cihazın ağız kısmından nefesinizi çekmeniz ile sistem devreye girerek soğuk buhar benzeri bir duman oluşmasını sağlamaktadır. Bu sayede yüksek oranda duman elde edilerek içilebilir. İçerisinde zarar verecek bir mamul bulunmadığı içinde rahatlıkla kullanılabilir. Elektronik Sistem İle Çalışan Nargileler Nargilelerin içerisinde bulunan elektronik sistem devamlı çalışma imkanı sunduğu için kişisel kullanım amacı ile tercih edebileceği şık ve kaliteli bir cihazdır. Kömür ile yakmak zorunda kalmadan kullanımı mümkün olduğu için bu konuda her alanda cihazı açarak kullanmaya başlamanızı sağlayan kullanışlı bir sisteme sahiptir. Kartuş kısımları ile farklı bitki özlü sıvılar sunarak ağzınızdaki tadın değişmesine yardımcı olur.  

Bu haber toplam 4013 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT