1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Elektronik kart ve motor sürücü tamiri için Eta Elektronik
Elektronik kart ve motor sürücü tamiri için Eta Elektronik

Elektronik kart ve motor sürücü tamiri için Eta Elektronik

A+A-

Teknolojik gelişmelerin hızla yayılması ve kullanımının yaygınlaşmasıyla günlük yaşamımızın her alanına giren elektronik ürünler artık her yerde karşımızda. Elektronik ürünler çok pratik ve kullanımı kolay olmasına rağmen sürekli bakım ve ayarının yapılması gerekmektedir. Elektronik ürünler çok hassas olup temas etmemesi gereken bir maddeyle temas ettiğinde ya da iç parçası bozulup yazılımsal bir sorun olduğunda kolayca bozulabilmektedir. Bu hassas ürünlerin tamirinin uzman, eğitimli ve deneyimli kişiler tarafından yapılması çok önemlidir.

Özellikle otomasyon ve kartla giriş sistemleri gibi elektronik sistemlerin tamirinin işini bilenler tarafından yapılmaması tamir ücretini arttıran ciddi hasar ve arızalara yol açabilir. Firmamız onaylı sertifikalı ve deneyimli teknik servis elemanlarıyla size elektronik kart tamiri, bu kartların bakımı, kontrolü, cihazların tamiri ve ayarı, elektronik cihazların bakımı ve tamiri konusunda uzman destek vermektedir. Aynı zamanda asansör kontrol kartlarından iş makinası kartlarına birçok alanda tamir ve onarım hizmeti ile karşınızdayız.

Tekstilden sanayiye her sektörde kullanılan güç üniteleri, ısı kartları gibi cihazların çalışmasında yardımcı olan bu elemanların tamiri için bize güvenebilirsiniz. Bu cihazların bakımının ve ayarının nasıl yapılması gerektiği de cihazın özelliklerine göre değişmekte ve bunu anlayabilen uzmanlar tarafından yapılması gerekmektedir. Satıştan tamire birçok hizmet sunan firmamız elektronik cihaz ve kartlarınızın periyodik bakımı içinde size destek vermekte.

Elektronik Kart Tamiri

Eta elektronik size her türlü elektronik kartla ilgili bakım, onarım ve kontrol desteği vermektedir. Elektronik sistemin bozulduğunu düşünüyorsanız teknik servisimiz hemen kartınızın arızasının nerede olduğunu tespit etmekte ve müdahale etmektedir. Kartların üzerindeki özel akım karakteristiklerini okumak ve buna uygun şekilde müdahale etmek kartın tamamen dönüşümsüz bozulmaması veya sorunlu çalışmaması için oldukça önemlidir. Bu yüzden bu elektronik kartlar konusunda uzman, eğitim almış teknik servis elemanlarımızı arıza anında çağırmanız çok önemli. Müşteri memnuniyeti ve problem çözme odaklı teknik servisimizle hizmetinizdeyiz. AC-DC Servo kartları, Cpu gibi kartlar gibi geniş yelpazede her cihaza ve elektronik karta uygun destek vermekteyiz. Her çeşit elektronik kart ve bunun takıldığı cihaz ya da elektronik modül hakkında desteğimize güvenebilir bizden yardım ve bilgi alabilirsiniz.

Motor Sürücü Tamiri

Motor sürücü tamiri konusunda sadece elektronik kart değil bu kartların temas ettiği cihazlar ve motor sürücüler hakkında da size hizmet sunmaktayız. Elektronik kartlar ve cihazların motor sürücü olmadan çalışması biraz zor hatta imkânsız gibi. Dilediğiniz zaman bu cihaz ve sürücülerin bakımı ve kontrolü için bizi çağırabilir, kontrol ve ayarlarını yaptırabilirsiniz. Ekonomik ve tamamen uyumlu parçalarla yapacağımız tamir ve onarım işlemleri size bir daha bu aletlerle ilgili sorun yaşatmayacaktır. Bu motor sürücülerin güç bağlantıları, panelleri, kartları ve daha birçok uzmanlık gerektiren işlemleriyle hizmetinizdeyiz. Herhangi bir arıza anında bize ulaşabilir ve elektronik cihazınızla ilgili bizden uzman destek alabilirsiniz. 

Bu haber toplam 2737 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT