1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. El yapımı gümüş alyanslar
El yapımı gümüş alyanslar

El yapımı gümüş alyanslar

A+A-

Evlilik denilince hemen aklımıza en önemli simgesi olarak alyans gelir. Alyans, çiftlerin ilk attıkları adımın bir göstergesi, iki kişiyi birbirine bağlayan bir armağandır. Genel olarak bu tür yüzüklerin evlilik özelinde olduğunu düşünebiliriz ancak gümüş yüzük takı amaçlı da takılan bir yüzük çeşididir. Gerek kadınlar gerek erkekler için sevilen ve tercih edilen bir takı haline gelmiştir.

 

Takı olarak gümüş alyans çeşitleri çeşit çeşittir. Bunlardan isimli alyans, el yapımı alyans (el işi alyans) İstanbul Beyazıt Kapalı Çarşı girişinde bulunan Eylül Alyans'ta özel üretim teknikleri kullanılarak el yapımı olarak üretilmektedir. Sitemizde farklı model gümüş söz yüzüğü çeşitleri bulabilirsiniz. İstenilen ad, soyad ve tarihi yazarak özel günlerinizi yüzüklerinize işliyoruz.

 

El işi ürünler fabrikasyon ürünlere, bir makinedan çıkan ürünlere nazaran daha farklı bir şekilde üretilirler. Usta işçilikle, itinalı bir şekilde desen desen, renk renk işlenirler. Bu ise o ürünleri anlamlı kılar. El emeği yüzükler konusunda sitemiz üzerinde gümüş yapımı el işi alyans modellerini online olarak satıyoruz. En anlamlı modelleri sizlere özel hazırlıyoruz.

 

Sevdiğimiz kişiye onu özel hissettirmek için hediye seçtiğimizde bu hediyenin el yapımı olması onu daha anlamlı kılar. Kişinin kendine özel tasarlanmış bir hediye alması onun daha mutlu olmasına neden olur. Bundan ötürü el yapımı gümüş alyans modellerimizle bu sene de birçok çifte alyans üretmek istiyor, yüzük parmaklarında Eylül Alyans'ın özel modellerini taşımalarını arzu ediyoruz.

 

Hemen sitemize girerek birbirinden özel evlilik yüzüğü modellerinden birini satın alın! Fırsatları kaçırmayın!  

Bu haber toplam 1692 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

1 Yorum