1. HABERLER

  2. POLİTİKA

  3. Ekrem İmamoğlu: İstanbul'u İstanbul'dan yöneteceğiz
Ekrem İmamoğlu: İstanbul'u İstanbul'dan yöneteceğiz

Ekrem İmamoğlu: İstanbul'u İstanbul'dan yöneteceğiz

CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Ekrem İmamoğlu ziyaretlerine CHP İstanbul İl Başkanlığı’nı ziyaret ederek başladı. İmamoğlu, "İstanbul'u İstanbul'dan yöneteceğiz" dedi.

A+A-

CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Ekrem İmamoğlu CHP İstanbul İl Örgütü’nü ziyaret etti. Mevcut Belediye Başkanları ve partililerin katıldığı toplantıda İmamoğlu, “Hepimizin bir İstanbul hayali var, yaşanabilir bir İstanbul. İstanbullullara sorduğumuzda “fırsat bulsam terk ederim” demeyeceği bir İstanbul, insanca yaşamın olduğu, İstanbul’u yönetirken İstanbul’u düşünen yöneticilerin olduğu bir belediye yanıtını aldık” diye konuştu.

PARTİZAN BİR DİLDEN UZAK

İmamoğlu’nun konuşmasından satırbaşları ise şöyle; Türkiye’yi, ve istanbulumuzu en fazla rahatsız eden partizan bir dilden uzak bir yönetim anlayışı hedefimizdir. İstanbulla ilgili hazırladığımız projelerimizi, anlayışımı, felsefemizi tüm hemşehrilerimizle paylaşacağız. Değerli katılımcılar bu siyasal süreçte en ciddi destek göreceğimiz çatının altındayız. Gözlerinizde bu heyecanı hissediyorum. Bu heyecanı herkese anlatacağımız günlerin başlangıcındayız. Ahlaklı, seviyeli bir dili kullanacağız, göreceksiniz bu güzel kampanya neticesinde 1 Nisan sabahı İstanbulu hayal ettiğimiz bir süreçle buluşturacağımızdan hiç kuşkum yok.

imamoglu-ic1.jpg

İSTANBUL’U ÇOK SEVİYORUZ

Kadrolarımızda kadının ve gençliğin hakimiyetini hep beraber yaşayacağımız günler yakındır. İstanbul’u, hemşehrilerimizi çok seviyoruz. Tarihi bir kentin sorumluluğunu taşıyoruz. Kentimizin katkıları ve destekleriyle yöneteceğiz. 1 Nisan itibarıyla İstanbul’un İstanbul’u yönettiği bir yönetim anlayışı başlayacak.

Bu haber toplam 2282 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT