1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Eğitimde Başarının Adresi
Eğitimde Başarının Adresi

Eğitimde Başarının Adresi

A+A-

Eğitim yalnızca günümüzde değil her zaman en önemli konu olmuştur. Öğrencilerimizin, çocukların eğitilmesi öğrenmesi bizler için oldukça önemlidir. Bizler de geleceğimiz olan öğrencilerimiz için online test çözebilecekleri bu platformu kurduk. Bu platform öğrencilerin öğrenmesine, eğitilmesine ve tüm bunları yaparken eğlenmelerine katkı sağlıyor. Bir yandan da öğretmenlerin kolaylıkla sınav hazırlamalarına yardımcı oluyor.

Öğrenciler İçin Neler Yapıyoruz?

5, 6, 7 ve 8. sınıflarda öğrenim görmekte olan öğrencilerimiz için her sene yenilenen müfredata uygun sorular hazırlıyoruz. Öğrencilerimiz bu testleri çözerek bilgilerini pekiştiriyor.

Okulda girecek oldukları derslerin sınavlarına ilişkin hazırlık yaparak pekiştirme sağlıyorlar. Aynı zamanda eğitim hayatlarıyla ilgili önemli bir dönüm noktası olan lise geçiş sınavına hazırlanırken de, bu sınavlarda sorulan sorulara uygun hazırladığımız testler ile öğrencileri sınava hazırlıyoruz.

Aynı zamanda aldıkları tüm derslerle ilgili olarak Milli Eğitim Bakanlığı müfredatına uygun konu anlatımları ile işledikleri konuları pekiştiriyoruz. Dershane, etüt gibi yerlere ek ücret ödemeden öğrencilerimiz konu anlatımlarından ve soru çözümlerinden yararlanarak kendilerini geliştirebilirler.

Hangi Dersler Var?

  • Matematik
  • Türkçe
  • Fen Bilgisi
  • Sosyal Bilgiler
  • İngilizce
  • Din Kültürü
  • Teknoloji Tasarım
  • Rehberlik

Öğretmenler İçin Neler Yapıyoruz?

Öğretmenlerimiz, öğrencilerimizin var olabilmesi için en önemli insanlardan biridir. Öğretmenin aktardığı bilgiler sayesinde bir öğrenci okur, öğrenir, kendini geliştirir ve bir vizyon sahibi olur. Bizler de öğretmenlerimize kolaylık sağlamak amacı ile bir test hazırlama modülü oluşturduk.

Öğretmenler bu modül üzerinden test, sınav, quiz gibi ihtiyaçlarını vakit kaybetmeden kolaylıkla hazırlayabilirler. Hazırladıkları bu testleri ya da sınavları çıktı alarak öğrencilerine verebilirler. Aynı zamanda hazırladıkları bu sorular ile sistemi kullanan diğer öğrenciler için kayıt ederek onların da çözebilmesine ve bilgilenmesine destek verebilirler.

İster sitemizde hazır olan müfredata uygun farklı sorular ile sınavlarını hazırlayabilir, isterlerse kendi sorularını ekleyerek sınav oluşturabilirler. Hazırladıkları sınavlar pdf olarak indirilmektedir.

Hizmetleri Kullanmak Ücretli Midir?

Her şeyin ticarete döküldüğü günümüzde eğitim hakkı bir zorunluluktur. Anayasamız da kimsenin eğitim hakkından yoksun bırakılamayacağı ile ilgili bir madde vardır. Bu nedenle bizler de öğrencilerimizin konu anlatımlarını dinleyerek öğrenmesi, soruları çözerek anladıklarını pekiştirmesi amacı ile kurulduk.

Aynı zamanda öğretmenlerimiz için kolaylık olması nedeniyle onların vakit kaybetmeden özgün sorular ile karşılaşmalarını istedik. Böylelikle sınavlarda, testlerde ya da öğrencilerine yapacakları quizlerde zorlanmadan soru desteği alabileceklerdir. Test çöz ve test hazırla hizmetini kullanmak ücretsizdir. Yalnızca kayıt olma sayfasından kayıt olduktan sonra, öğretmenlerin öğretmen ayrıcalıklarından faydalanabilmeleri için öğretmen başvurusu yapma kısmını seçmeleri gerekmektedir.

Siteye kayıt olduktan sonra bahsettiğimiz tüm hizmetlerden kolaylıkla yararlanabilirsiniz. İster öğrenci ister öğretmen olun sizler de bu siteye kayıt olarak bilgilerini pekiştirebilir ya da öğrencileriniz için özgün sorular bulma fırsatını yakalayabilirsiniz. https://derssaati.net

Bu haber toplam 890 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT