1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Düş Tadında Duşakabin Önerileri
Düş Tadında Duşakabin Önerileri

Düş Tadında Duşakabin Önerileri

A+A-

Güne başlarken ilk durağımız olan banyolar, ferah ve iç açıcı olmalıdır. Bireysel yaşam alanlarından biri olan banyoların özellikle duşakabinler ile tamamlandığı dikkatinizi çekmiştir. Günümüzde birçok duşakabin seçeneği yer almaktadır. Güvenlik ve estetiğin birleştiği Eray duşakabin Ankara sınırlarında canlandığı seçeneklere birde birlikte göz atalım.

Temperli Duşakabinler: Kırılmaya karşı oldukça dayanıklı bir yapıya sahip olan temperli duşakabinler sayesinde şık banyolara sahip olabilirsiniz. Temperli duşakabin seçeneklerinde dilerseniz buzlu temperler dilerseniz de şeffaf temper üzerine özel kabartma desenleri de uygulanabilmektedir. Hazır ürünlerin yanı sıra kişiye özel duşakabin uygulamaları da mevcuttur.

Eğer rahatıma düşkünüm diyorsanız jakuzi seçenekleri sayesinde banyolarınıza farklı bir hava katabilirsiniz. Jakuzi üretiminde süreç şu şekilde ilerlemektedir. Banyonuzda jakuzi için ayırdığınız bölüm ölçülerek üretilir veya hazır olan jakuzi ölçüleri uygulanarak da kusursuz bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Duşakabin Ankara firmalarından biri olan Eray Duş sayesinde sizde düşlediğiniz banyo görünümüne sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda banyolarınız için danışmanlık sağlayan müşteri temsilcilerimiz ile banyolarınıza özel tavsiye ve önerileri de talep edebilirsiniz.

Daha sıra dışı bir şıklığa sahip olmak isteyenlerin tercihi olan Compact ürünler de modül olarak banyolarınıza uygulanmaktadır. Ev ile birebir uyumu yakalayan bu ürünlerin çizgilerindeki şıklığı sizler de fark edeceksiniz.

Özellikle Ankara duşakabin konusunda yeni yapılarda tercih edilen Flat duş tekneleri sayesinde yere çok yakın olan bir yüksekliğin üzerine oluşturulan tekneler daha pratik bir kullanım imkânı sunmaktadır. Eski modellerde yer alan yüksek hacmin yerini ortalama 2-3 parmaklık bir yüksekliğe bırakması duşakabin modellerine daha estetik bir görün kazandırdı.

Duşakabin Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

 - Banyonuzun büyüklüğü

 - Kullanım kolaylığı

 - Yaşam tarzınıza uygunluğu

 - Fiyatı ve temizlik kolaylığı

Özellikle mini küvet seçenekleri çocuklu ailelerin sıkça tercih ettiği ürünler arasında yer almaktadır. Çocukların yanı sıra ebeveynlerinde rahatça kullanabileceği mini küvetler banyo derslerinde ilk adımı atmalarını sağlamaktadır. Dar banyolar için ideal olarak gösterilen mini küvet seçeneği alan konusunda büyük bir tasarruf sağlıyor. Ankara duşakabin ihtiyaçlarında Eray Duş’u tercih ederken, sizlerde sektörün lideri ile tanışabilirsiniz. 

Bu haber toplam 2487 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT