1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Dünya Kupası
Dünya Kupası

Dünya Kupası

A+A-

Dünyanın her kıtasından bünyesinde birçok büyük yıldız ismi barındıran milli takımlar dünya kupasına bu yıl Rusya'da düzenlenecek turnuvaya katılacaklar. 14 Haziran'da Rusya ve Arabistan ile birlikte başlayacak olan turnuva, özellikle artık emekli dönemi gelmeye başlamış olan büyük yıldızların performansı bu sene dünya kupasını daha fazla renklendirecek gibi görünüyor. Başta Messi ve Cristiano Ronaldo olmak üzere sakatlığının iyileştiğini ve dünya kupasına katılacağını duyuran Neymar ile birlikte daha birçok büyük yıldız ekranlara taşınacak.

Keyifli Bir Yaz

Bu sene birbirinden çekişmeli maçlar ile birlikte yaz, dünya kupasıyla daha güzel geçecek. Başta İspanya, Brezilya ve Arjantin ile birlikte Almanya ve Fransa da yine bu sen en iddialı takımlar arasında her zaman olduğu gibi yerini almış durumdadır. Tabii burada büyük bir sürpriz gerçekleştirecek ve otoritelerin de söylediği gibi dünya kupası adına Belçika favoriler arasında yer almaktadır.

Tüm bu dünya kupası maçlarını detaylı bir şekilde öğrenmek ve takımlar hakkında bilgiler alırken canlı skorlar da elde etmek adına skorexpress.com yaz boyu tamamen profesyonel bir destek sunmaya devam edecektir. Üstelik sadece bu kupa için değil aynı zamanda UEFA maç sonuçları da yine bu site bünyesinde canlı olarak ve eş zamanlı şekilde öğrenme şansı elde edebilir. Diğer yandan bitmiş maç skorları da ana sayfa üzerinden kolaylıkla öğrenebilir.

Tüm detaylı bilgiler site bünyesinde bulunmaktadır

Dünyanın bütün farklı ülkelerindeki büyük ligler ile birlikte aynı zamanda şampiyonlar ligi ve UEFA kupasının yanı sıra dünya kupasının içerisindeki tüm takımlar adına da en detaylı bilgiler yine bu site bünyesinden elde edilebilir. Özellikle bu yaz başlayacak yaz kupası için izleme şansı bulunmayan tüm maçlar adına da eş zamanlı olarak sporlar anında öğrenilebilir

Bu haber toplam 872 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT