1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Dövme silme kremi
Dövme silme kremi

Dövme silme kremi

Dövme silme kremi sonuçları testlerden geçtikten sonra net şekilde belirtilmiştir. Cilde herhangi bir zararı bulunmayan bu krem ortaya çıkış itibari ile dövmenin tamamen silinmesini sağlamaktadır.

A+A-

Dövme silme kremi sonuçları testlerden geçtikten sonra net şekilde belirtilmiştir. Cilde herhangi bir zararı bulunmayan bu krem ortaya çıkış itibari ile dövmenin tamamen silinmesini sağlamaktadır. Krem yapısı itibari ile içerisinde bulunan borax maddesi ciltte temizleme işlevi yapar naturalsolvent maddesi ile de desteklenerek sorunsal oluşturmadan cildin alt yapısına iner d vitamini destekli olan bu krem anlatıldığı üzere cilde kesinlikle zararı yoktur. Cilt bakımı kolay olan bu krem 1 saat sonra ciltten silinmesi gerekir. İnsanların memnuniyeti 3 ay satışı yapıldıktan sonra kesin olarak belirlenmiştir. Firmaların bünyelerinde satmak isteği bu krem Türkiye ye piyasasına girmesi göründüğü üzere pek zor uzun zaman almadı. Cilt yapısının farklılığı silinme süresini uzatmayışı etmeni tamamen kremin içinde bulunan  naturalsolvent maddesi başlı başına etkisidir.

Dövme silme kremi akıllarda yer edinmesinin nedeni etkisinin açık ve kalıcı olmasıdır. Dövme sorunun çözülmesi 26 günü geçmeyen bu kremin sonuçları cilt teki terleme oranını dengeleyerek mürekkep pigmentlerin dağılmasını sağlar bu sağlama kapsamında renkler birbirine tutunamayarak soluklaşma evresine geçmiş olurlar bu evre dövmenin silinmesinin başlamasının kanıtı olarak ortaya çıkar.

                Dövme silme kremi artık şehir efsanesi olmaktan çıktı. Renews dövme silme kremi herhangi bir renk fark etmeden dövmelerinizi iz bırakmadan 26 günde tamamen siliyor. Yapılan araştırmada bir çok insan daha dövmesini yaptırırken sildirmeyi düşündüğü açıkça söylüyor. Fakat dövme yaptırmak her keseye uygunda olsa dövmeyi sildirmek için zengin olmak gerekebiliyor. İlerleyen yaş ile dövmelerinden memnun olan dövme severler bile aile, iş, ve yaşanılan ortamlar yüzünden mağdur olabiliyor. Bu sorunların en başında iş yerlerinde yaşadığı sıkıntılar geliyor. İş görüşmelerinde, başvurularda ters bakışlar veya olumsuz dönüşler olabiliyor. Diğer bir sorunda özel hayatta karşımıza çıkıyor.

                Bir çok dövme silme yöntemi mevcut fakat bunların içinde net sonuç olabilen yöntem neredeyse yoktu. Renews dövme silme kremi üst katmandaki deriyi aşarak ciltteki dövme pigmenti olan bölgedeki hücreleri tamamen egale ediyor ve yeniliyor. Üstelik bu işlem sırasında dövme boyası olmayan yandaki hücrelere ise hiçbir şekilde zarar vermiyor bir hasar bırakmıyor. Lazer yöntemindeki gibi ısıtarak cildi dövme olan bölgede ağır tahribat oluşturup derin yaralara ve ya tahrişlere kesinlikle yol açmıyor. Kullanımı çok basit olan bu kremi uygulamadan önce dövme olan bölgeyi buhar etkisi ile gözeneklerin açılması gerekiyor öncelikle. Basit bir buhar etkisi ile aşırı sıcağa maruz bırakmadan elbette kremi dövmeyi kaplayacak kadar sürüp masaj yaparak yedirmek gerekiyor. Vücut kremi tamamen emdikten bir süre sonra kremli bölgeyi tamamen su ile durulamak ile işlemi sonlandırıyorsunuz.
 

Bu haber toplam 2681 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT