1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Dostluk bozuldu mu?
Dostluk bozuldu mu?

Dostluk bozuldu mu?

Belediye Başkanı Şükrü Genç, Kamber Doğan’la aynı karede bulunmaktan rahatsız oldu. Genç, “Kişiliğime saldırı” dedi.

A+A-

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, belediye başkan adayı olurken desteğini aldığı yakın arkadaşı Kamber Doğan’dan son günlerde nedense rahatsız olmaya başladı. Genç, her ne hikmetse daha önceleri birçok yerde ‘kadim dostum’ dediği Kamber Doğan’la aynı fotoğraf karesinde dahi bulunmak istemiyor.

Yaptığımız bir haberden dolayı Kamber Doğan’la Sarıyer Manşet Gazetesi arasında yaşanan dava daha öncede kamuoyuna yansımıştı. Geçtiğimiz günlerde bu davanın görüldüğü Çağlayan’daki İstanbul Adliye Sarayı’nda yaşananlardan sonra Kamber Doğan’la ilgili yaptığımız haber oldukça ilginç bir gelişmeyi de beraberinde getirdi. Bu ikilinin aralarının bozulduğu Genç’in Doğan’la aynı fotoğraf karesinde dahi bulunmak istemediği ortaya çıktı.

Kadim dostluk bozuldu mu?
Söz konusu haberde Şükrü Genç ile Kamber Doğan ikilisinin yan yana olduğu bir fotoğraf kullanılmıştı. Nedense bu fotoğraf karesi Şükrü Genç’in pek hoşuna gitmedi. Bu haberde kendi fotoğrafının kullanılmasını “Kişiliğine saldırı” olarak değerlendirerek Sarıyer Manşet Gazetesi’ne 50 bin TL’lik tazminat davası açtı. Ayrıca dava dilekçesinde fotoğrafın arşivden de silinmesini istedi. Şükrü Genç’in bu hareketi “Kadim dostluk bozuldu mu?” sorusunu da beraberinde getirdi.

Belediye Başkanı Şükrü Genç’in babası Abbas Genç’in cenazesi nedeniyle memleketi Şebinkarahisar’a giderken çekilen bu fotoğraf daha önce yine yörenin gazetesi olan Şebinmedya tarafından yayınlanmıştı. Ancak o dönemde Kamber Doğan’la dostlukları devam ettiği için Şükrü Genç bu fotoğrafın yayınlanmasından rahatsız olmamıştı.

Şimdi merak edilen soru şu: İkili arasında neler yaşandı ki, dilden dile konuşulan bu dostluk aynı fotoğraf karesinde bile yer alamayacak boyutlara geldi.
Şimdi soruyoruz: Bu dostluk neden bozuldu?

Her iki tarafında cevap hakkı bulunduğundan yapılacak açıklamalar sayfamızda aynen yayınlanacaktır.

Bu haber toplam 708 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

1 Yorum