1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Dora Oyunları Oyna
Dora Oyunları Oyna

Dora Oyunları Oyna

A+A-

Dora günümüzün en popüler karakterlerinden biridir. Bu oyunların dünyasında aklınıza gelebilecek her türden şeyi yerine getirmeniz mümkündür. Kimi zaman ormanda apansız bir mücadeleye girişebilir, kimi zamanda uçan balonda seyahat etmeye başlayabilirsiniz. Bu oyunların temel amacı, size verilen görevi kısa sürede yerine getirmeye çalışmaktır. Oyunun içerdiği görevleri sitemiz üzerinden okuyabilir ve buna göre oyunları oynamaya başlayabilirsiniz. Her oyunu oynamak için belirli tuşları kullanmanız gerekir. Bazı oyunları fareyle oynarken, bazılarını da yön tuşlarıyla oynamanız gerekecektir. Bu bilgilere ulaşmak içinde, oyunun altında yer alan bilgileri incelemeniz gerekir.

Popüler Dora Oyunları:

Dora oyunlarının özelliği, sürükleyici ve eğitici olmasıdır. Bu oyun dünyasında çocuklar eğlenirken aynı zamanda sürekli olarak öğrenmeye devam ederler. Üstelik bunu sıkılmadan yapacaklar ve zamanlarını daha yararlı bir şekilde geçireceklerdir. Bu yüzden bu oyunları oynamak tüm çocuklara tavsiye edilen şeyler arasındadır. Sizlerde Dora oyunları oyna seçeneği üzerinden, en güzel dora oyunu çeşitlerini oynamaya başlayabilirsiniz. Sitemiz bunları sizin için incelikle seçmiş olup, en iyilerini bünyesinde bulundurur. Bu oyunlar arasında, büyülü orman, şeker kamyonu, kaykaycı Dora, sahil temizliği gibi oyunları görebilirsiniz. Bu oyunlardan her biri heyecanlı görevler içerir. Bunları yapmanız halinde bölümler ilerlemeye başlayacaktır. Bu bakımdan size verilen görevleri en hızlı şekilde yerine getirmeye çalışmalısınız. Bu size daha fazla puan kazandırırken, bölümleri daha kolay geçmenizi sağlayacaktır. Bölümler halinde oynanan Dora oyunları bunlarla sınırlı değildir. Sitemizde sağ üstte yer alan arama kısmını kullanarak, tüm Dora oyunlarını keşfe çıkabilirsiniz. Bunları başlatmak için sadece fareyle oyunun üstüne tıklamanız yeterli olacaktır. Ardından oyuna başla yazısını görmüş olacaksınız. Buraya da tıkladıktan sonra, istediğiniz Dora oyunu yüklenmeye başlayacaktır. İnternet hızınıza göre bu oyunun yüklenmesi söz konusudur. Genel olarak hızlıca yüklenen bu oyunların öncesinde, altta yer alan oyun videosunu inceleyebilirsiniz. Bu videodan oyunun inceliklerini görebilir ve buna göre oynamaya başlayabilirsiniz.

Dora Piknikte Oyunu:

Sitemiz üzerinde sizi bekleyen sürprizler arasında, yeni Dora oyunları da vardır. Dora Piknikte oyunu da onlardan biridir. Bu oyun gibi güncel oyunları da yalnızca adresimizi tercih ederek görebilirsiniz. Bu oyunda Dora’nın çıktığı piknikte bazı sorunlar meydana gelir. Bu sorunları çözmek ve pikniği yapmak için Dora sizden yardım beklemektedir. Bunları ortadan kaldırmalı ve onun huzurlu şekilde pikniğini yapmasını sağlamalısınız.

Moda Oyunları:

Dorayı giydirme oyunları kızlar tarafından çok sevilen oyun çeşitleri arasındadır. Bu oyunda bu sevimli karakterin iyi giyinmesine yardımcı olmanız gerekir. Sizlere verilen kıyafet dolabını iyi incelemeli ve ona uygun olan kıyafetleri seçmeye başlamalısınız. Yine makyaj konusunda da ona güzel bir görünüm verebilirsiniz. Bunun için kullanmanız gereken bazı makyaj malzemeleri vardır. Sadece bunları kullanarak, onun günlük şekilde güzel görünmesini sağlayabilirsiniz.

Dora Müzik Partisi:

Her geçen gün oyun çeşitlerini arttırmakta olan sitemiz, çocuklara yönelik çok keyifli oyunlara yer vermeye devam ediyor. Bu oyunlardan biri de Dora müzik partisi oyunudur. Çocuklar için eğitici tarzda olan bu oyunu başlatmakta, oynamakta bir hayli basittir. Bu oyundaki görev ise, müzik aletlerini toplamaktır. Partiye katılan Dora ve arkadaşları, müzik aletlerini kaybetmiş durumdadır. Yolda karşınıza çıkacak olan bu aletleri toparlayarak puanları katlamaya çalışmalısınız. Ayrıca bu oyunda karşınıza pek çok bonus eşya gelecek. Bunları aldığınız takdirde puanlarınız ikiye katlanmış olacaktır. Bu yüzden oyunu hızlı bir biçimde oynarken, gözünüzden hiçbirşeyin kaçmadığına emin olmalısınız. Bu şekilde en iyi skorlara ulaşmış olacaksınız.

Bu haber toplam 1306 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT