1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Door&Store Otomatik Kapı Sistemleri
Door&Store Otomatik Kapı Sistemleri

Door&Store Otomatik Kapı Sistemleri

A+A-

Günümüz koşullarında garaj kapıları daha güvenli şık olmalıdır. Darbelere dayanıklı olarak üretilen modellerimiz ev, villa, mesken ve konut gibi yaşam alanlarında sizi hırsızlardan ve oluşabilecek olumsuz durumlardan korur. Giriş çıkışlarınız kontrol altına alarak güvenli şekilde yaşamanıza olanak sağlayacaktır. Seksiyonel garaj kapısı yani yukarı doğru katlanarak açılan garaj kapıları dar giriş çıkışı olan garaj ve otoparklar için uygulanmaktadır. Geniş yerler için ise dairesel ya da yana kayarak açılan garaj kapıları tercih edilmektedir. 

Yeniköy ve Tarabya ile tüm Sarıyer bölgesinde yapmış olduğumu garaj kapıları hem giriş çıkışın kontrollü olmasını sağladı hem de dışarıdan harika bir görüntüye sahip olduğu için güzel referanslar elde ettik. Emirgan ve daha kuzeyde olan Zekeriyaköy ve Uskumruköy bölgelerinde de önemli referanslarımız mevcuttur. https://www.doorandstore.com/referanslar adresini ziyaret ederek referanslarımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

door1.jpg

Evlerinizde kullandığınız panjurlar da eskidi ya da yeni eviniz için yeni model bir sistem kurdurtmak istiyorsunuz. Beyaz ve gri renk eski tip motorlu panjurlar hem dayanıklı değil ve hem de şık görünmüyor. Bu aşamada evinizin panjurlarını değiştirmek gerekmektedir. Ya da yeni yapılan bir inşaat için farklı ve çok modern tasarıma sahip otomatik panjur sistemi kurulması gerekiyor. Firmamızı arayarak bu konuda destek alabilirsiniz. Zekeriyaköy, Uskumruköy ve Kilyos gibi villa ve sitelerin yoğun olduğu yerde hem garaj kapıları hem de otomatik panjur sistemleri çok tercih edilmektedir. Sizin de bahçe ve garaj kapınız değişmesi gerekiyorsa bizi arayabilirsiniz. Evlerinizin dışarıdan hem şık görünmesini hem de güvende olmasını sağlıyoruz.

Maslak Emirgan yani Sarıyer'in daha güney kesimlerinde de ise otoparkların çok olduğu yerde bariyer sistemleri ihtiyacı doğacak. Yeni açılacak bir avm ya da iş merkezi için bariyer sistemi kullanacak bir pratik çözüm gerekli olacaktır. Bu bölgelerdeki otopark bariyer sistemlerimiz aynı kalitede üretilmekte ve sorunsuz şekilde kullanılmaktadır.

Yeniköy, Tarabya ve Emirgan bölgelerine ücretsiz keşif hizmeti vermekteyiz. Bu bölgelerdeki konutlarınızın ihtiyacı olan garaj kapıları ve otomatik panjur sistemlerini sizlere kaliteli tasarımlar sunarak gerçekleştiriyoruz.

Maslak, Zekeriyaköy, Uskumruköy ve İstinye mahalleleri başta olmak üzere Tüm Sarıyer'e hizmet vermekteyiz. 

door2.jpg

Garaj kapısı, otomatik panjur, bariyer sistemi ve motorlu kayar kapı konusundaki ihtiyaçlarını çözüyoruz.

Motorlu kayar kapı modeli olarak da adlandırılan garaj kapıları meskene uygun olarak uygulanmaktadır. Yukarı doğru açılan modeller de firmamız tarafından üretilmektedir. Door&Store olarak sizlere otomatik garaj kapısı, bariyer sistemi ve otomatik panjur ihtiyaçlarınız karşılamak için buradayız.

www.doorandstore.com adresini ziyaret ederek örnek uygulamalarımıza bakabilirsiniz. (0212) 542 05 55 nolu telefon numarasını ya da mobil numaramız 0533 614 13 79 'u arayarak ücretsiz keşif için randevu alabilirsiniz.

Bu haber toplam 1798 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT