1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Dış Mekanlar İçin Fonksiyonel Şemsiyeler!
Dış Mekanlar İçin Fonksiyonel Şemsiyeler!

Dış Mekanlar İçin Fonksiyonel Şemsiyeler!

A+A-

Estetik ve fonksiyonel tasarımlarıyla adından sıklıkla söz ettiren ve şemsiye, çadır, branda gibi gölgelik ürünlerde müşterilerin tercihi olan Akaydın Şemsiye prestijli geçmişi ile lider vasıflı firmalardan olmaya devam etmektedir. Büyüme ve gelişim odaklı vizyonları çerçevesinde ilerleyen firma, müşteri memnuniyetini ilke edinmiş ve ürünlerinde kaliteden ödün vermeyen, Arge çalışmalarının ışığında gelişmiş, son sisteme göre üretimler yapan bir firma olarak tanınmaktadır. Kaliteli üretim ve ihracatlarla marka olma yolunda da başarıya ulaşarak, markalaşan firmalar arasında yer alarak rakipsiz konuma ulaşmıştır.

Fonksiyonel Sistemli Teleskopik Şemsiyeler

Teknolojik ve fonksiyonel özelliklerin fazlasıyla hakim olduğu bahçe şemsiyesi modelleri ile kullanıcılara lüks tasarımları sunan firma, ürünlerine verdikleri uzun garanti süreleriyle kaliteyi güvence altına almaktadır. Özellikle firmanın müşteriler tarafından dikkatini çeken ve yoğun talepler aldıkları teleskopik şemsiyeler özel mekanizma ve dayanıklılıkları ile çok tercih edilmektedir. Üretim ölçüleri, müşterilerin istekleri ve kullanım alanlarına göre farklı ebatlarla kullanıma sunulmaktadır. Kare ve dikdörtgen modelleri ile mekânlara uyumlu, açılıp kapanabilen ve hatta birbirleriyle entegre edilerek oluk sistemi oluşturmaya uygun tasarım ve kullanım harikası modellerle kullanıcılara fonksiyonel ürünlerini sunmaktadırlar.

Mekânlara Göre Özel Sistemli Şemsiyeler!

Farklı mekânlara farklı sistem ve tasarımlarla üretim ve kurulum yapan firma, cafeler, restaurant, havuz başı, bahçe, teras, plaj gibi çeşitli mekânlara uygun olarak kullanılabilecek, geniş ve zengin üretim ağıyla model ve mekânlarda sınırsız özellik ve uyumlu gölgelikleri müşterilerine ürün ve kullanım garantisi ile birlikte sunmaktadır. Firmanın sayısız ürün sistemlerinden biri de kullanış ve sistematik özellikler sunan büyük şemsiyesi modelleri ile dış etkenlere karşı yüksek koruma sunan, yüksek kalite ve fonksiyonellik ihtiva eden modellerdir.

Klasik, teleskopik, yandan gövdeli olarak kullanım ve sistem modellerine ayrılmış büyük şemsiyeler, yine kapanıp açılabilen, 7 yıl garantili, dış etkenlere karşı dayanıklı, solmayan ve yıpranmayan birinci kalite kumaş garantisiyle müşterilerin memnun kaldığı ve referans prestijiyle her daim tercih edilmektedirler. Firma olarak, https://semsiyeci.com ürün tedariğinden, montaja, ürün ve müşteri desteğine kadar prensipli ve kalite odaklı çalışmalarını sürdürerek, yenilikçi vizyonla hizmetlerini vermektedirler.

Bu haber toplam 2230 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

1 Yorum