1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Diş Kliniğinde Kaliteli Hizmetler
Diş Kliniğinde Kaliteli Hizmetler

Diş Kliniğinde Kaliteli Hizmetler

İmplant diş kliniği olarak sektörün yeniliklerine uygun olarak ağız ve diş sağlığı tedavileri yapıyorlar. İzmir’de hizmet veren kliniklerinde yaptıkları tedavilerle müşteri memnuniyetini kazanmayı amaçlıyorlar.

A+A-

 

Bunun için ağız ve diş sağlığı alanında başarılı doktor ve ekiplerle çalışıyorlar. Tüm tedavileri merkezlerinin hijyenik ortamlarında gerçekleştiriyorlar. Ağız ve diş sağlığı alanında implant Türkiye olarak hastaların rahatsızlıklarına yönelik olarak çeşitli hizmetler veriyorlar.

Bu hizmetlerden bazıları şunlardır;

· Porselen diş tedavi hizmeti

· Protez diş tedavi hizmeti

· Ortodonti tedavi hizmeti

· İmplant diş tedavi hizmeti

· Çocuk diş tedavi hizmeti

· Kanal tedavisi hizmeti

· Zirkonyum diş tedavisi hizmeti

· Diş beyazlatma hizmeti

 

Klinik olarak bu tedavileri hastaların isteklerini dinleyip geren tetkikleri yaptıktan sonra en uygun şekilde gerçekleştiriyorlar. Kişiler başarılı tedaviler sonrası klinikten memnun olarak ayrılıyorlar.

Porselen Diş Tedavi Hizmeti

Diş rahatsızlığı yaşayan kişiler tarafından porselen diş tedavisi oldukça fazla tercih ediliyor. Kişilerin tercihlerine önem veren klinik doktorları da hastalar için porselen diş tedavi hizmeti veriyorlar. Bu sayede kırılan ya da çürüyen dişler yüzünden ortaya çıkın kötü görüntüleri porselen kaplama yöntemini kullanarak estetik bir görüntü haline dönüştürüyorlar. Kişilerin diş eksikliklerine göre parça şeklinde porselen kaplama yapılabilirken tüm dişler içinde porselen kaplama tedavisi uygulayabiliyorlar.

Protez Diş Tedavi Hizmeti

Klinik olarak kişilere diş kayıplarının giderilmesi amacıyla protez diş tedavisini başarılı bir şekilde uyguluyorlar. Protez diş tedavisinde yaygın olarak sabit protez ve hareketli protez uygulamaları yapıyorlar. Bu protez türlerine hastaların dişlerinin durumunu inceledikten sonra karar veriyorlar. Sabit protezleri kişilerin var olan dişlerine sabitleyerek yaptıkları için kişiler bu dişleri çıkarmadan rahatça kullanabiliyorlar.

Hareketli protezler ise kişiler tarafından istenilen zamanda çıkarılarak kullanılabilen protezler oluyor. Bu protezleri de var olan dişlerden destek alarak yapıyorlar. Bunların dışında dişlerin tamamen kaybedildiği durumlarda kişilerin diş sahibi olabilmeleri için tam protez uygulaması yapıyorlar.

Çocuk Diş Tedavi Hizmeti

Klinik olarak çocuklar içinde diş tedavi hizmeti veriyorlar. Çocuk diş tedavi bölümünde çocukların diş tedavilerinin yanı sıra daha yaygın olarak çocukların dişlerinin takiplerini yapıyorlar. Çocukların çıkması gereken dişlerinin zamanında çıkıp çıkmadığını kontrol ediyorlar. Eğer dişlerin çıkmaması veya bozuk çıkması gibi durumlarda erken önlem alıyorlar. Çocukların diş takiplerini yaptıkları için ailelere 6 ayda bir çocuklarını diş kontrolü için kliniğe getirmelerini öneriyorlar.

Kanal Tedavisi Hizmeti

Klinik doktorları kişilerin ihtiyaç duydukların kanal tedavilerini en kaliteli bir şekilde gerçekleştiriyorlar. Zarar görmüş olan dişin zarar görün bölümünün tedavisini yaparak dolgu işlemini gerçekleştiriyorlar. Bu sayede kişiler diş ağrılarından ve diş ağrısı nedeniyle yaşadıkları sıkıntılardan kurtuluyorlar.

İmplant Diş Tedavi Hizmeti

Diş kliniği olarak kişilere Türkiye implant diş tedavi hizmetini yaygın olarak veriyorlar. Bu tedavi kapsamında kişilerin eksik dişleri yerine çene kemiklerine yapay olan diş köklerinin yerleştirilmesini sağlıyorlar. bu sayede kişiler rahat bir şekilde dişlerini kullanabiliyorlar. Ayrıca implant uygulamasının yaygın olarak vidalı implant türünü hastalara uygulayarak kaliteli bir kullanıma ulaşmalarını sağlıyorlar.

Zirkonyum Diş Tedavi Hizmeti

Klinik olarak diş beyazlatma sonrası başarılı olamayan kişilerin güzel bir diş görünüşüne sahip olma isteklerine cevap vermek amacıyla zirkonyum diş tedavisi hizmeti veriyorlar. Ayrıca zirkonyum diş tedavisini ortodonti uygulamasına uygun olmayan dişler içinde uyguluyorlar. Türkiye zirkonyum diş tedavisi yöntemi ile dişlerin parlak ve güzel bir görünüme ulaşmasını sağlıyorlar.

Bu haber toplam 468 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT