1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Diş Hekimliğinde Modern Çözümler
Diş Hekimliğinde Modern Çözümler

Diş Hekimliğinde Modern Çözümler

Diş tedavisi, tıp teknolojisinin gelişmesine paralel olarak büyük bir gelişim göstermiştir. Söz gelimi çarpık dişlerin tedavisi için kullanılan diş telleri, önceden pek çok kişinin kullanmaktan kaçındığı bir görünüme sahipti. Gelişen teknoloji sayesinde d

A+A-

 

Diş tedavisi, tıp teknolojisinin gelişmesine paralel olarak büyük bir gelişim göstermiştir. Söz gelimi çarpık dişlerin tedavisi için kullanılan diş telleri, önceden pek çok kişinin kullanmaktan kaçındığı bir görünüme sahipti. Gelişen teknoloji sayesinde diş telleri, çok daha estetik bir hal almıştır. Ayrıca Türkiye diş teli fiyatları eskiye nazaran ulaşılabilir rakamlara inmiştir.

Genel olarak, diş hekimliğinde estetik çok daha ön plana çıkmıştır. Diş tedavileri, artık çok daha konforlu ve estetik olmaktadır. Çarpık dişler, eksik dişler ve çürük dişlerin tedavisinde yeni yöntemler, pek çok kişinin diş hekimliği tedavisinden kaçmasının önüne geçmiştir. Bünyesindeki uzman hekimleriyle faaliyet gösteren, implantdishastanesi.com konforlu ve güvenilir hizmetin adresi durumundadır.

İmplant Diş Hastanesi Hizmetleri

İmplant Diş Hastanesi 2010 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürüyor. Alanında uzman hekimlerle, en son tıbbi gelişmeleri yakından takip eden merkez, önce sağlık prensibiyle hareket ediyor.

- İmplant

- Diş Teli Tedavisi

- Diş Kaplama

- Zirkonyum Diş

- Porselen Diş

- Gülüş Estetiği

Merkez tüm bu alanlarda kaliteli ve güvenilir hizmet sunuyor. Diş sorunlarına yönelik tedavilerde, güven veren merkez, aynı zamanda gülüş estetiği konusunda da estetik çözümler sunuyor.

İmplant Diş Hastanesi Diş Teli Tedavisi

Diş kaybı yaşayan kişilerin, yaygın olarak başvurduğu tedavi yöntemi, implant olarak öne çıkmaktadır. İmplant hem kalıcı hem de hasta açısından konforludur.

Merkezde implant tedavisi yaptıran kişiler oldukça memnun kalmıştır. Bu olumlu referanslar başkalarının da merkeze yönelmesini sağlıyor. İnsanlar açısından, Türkiye implant diş fiyatları en fazla merak edilen konudur. İmplant fiyatları, uygulama biçimine göre farklılık arz etmektedir. Ayrıca, implant yapılacak diş sayısı da fiyat üzerinde etkilidir.

İmplant Tedavisi

İmplant, çeşitli sebeplerle eksilmiş olan dişlerin yerlerine, çene kemiği içerisine yerleştirilen yapay diş kökleridir. İmplant protez dişler, ömür boyu kullanıma uygundur. Halk arasında vidalı diş olarak adlandırılan implant, titanyumdan imal edilmektedir. Çene kemiğine uygulana yapay diş kökleri, asıl dişlerden ayırt edilemez. İmplant tedavi, hastalara hem fonksiyonel dişler hem de estetik bir gülüş kazandırıyor. İmplant tedavi, pek çok kişi tarafından tercih edilen yöntemdir.

Peki, bu tedavi için kimler uygundur?

- Genel Sağlık Durumu İyi Olan Herkes

- Sağlıklı Diş Etlerine Sahip Olanlar

- Sağlıklı Çene Kemiğine Sahip Olanlar

- Çenesinde İmplantları Destekleyecek Kemik Bulunan Kişiler

Yukarıdaki şartları taşıyan hastalar implant tedavisine uygundur. Buna karşın, çene kemiğinde yeterli kemiği olmayan kişiler ile kalp rahatsızlığı bulunan kişiler implant tedavisine uygun değildir. Çene kemiğinde, kemik kaybı fazla olan kişilerin çene kemikleri ileri teknikler kullanılarak, implant için hazır hale getirilir.

Kaliteli Diş Tedavisi

Alanında uzman hekimlerle faaliyet göstermekte olan, implant diş hastanesi, web sitesi üzerinden, her türlü soruyu anlık olarak yanıtlıyor. Buna ek olarak, sitede tedavilere ilişkin bilgilere ulaşılabiliyor.

 

 

Bu haber toplam 601 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT