1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Direksiyon Dersi
Direksiyon Dersi

Direksiyon Dersi

A+A-

Direksiyon dersi veren sürücü kursu olarak firmamız bünyesinde bayan direksiyon hocaları da bulundurmaktayız. Bayan direksiyon eğitmenlerinin tercih edilmesini ise; direksiyon derslerinde daha rahat davranmak, bayan olursa kendimi çok daha rahat hissederim gibi düşünceler, bir tek bayan hoca eşliğinde çalışmak isterim erkek eğitmen hocalar ile rahat çalışamam gibi düşünceye sahip olanlara bayan eğitmenler il düz vites ve otomatik vites direksiyon dersi vermekteyiz.

www.direksiyonmerkezi.net sizlere yirmi yılı aşkın süredir eğitimde öncü olmaya devam etmektedir.Yetiştirdiğimiz yüzlerce öğrenci arasında sizlerde olabilirsiniz.Lütfen 0212 5456667 numaralı telefondan randevu alınız.

Bilmeniz gerekiyor ki direksiyon dersi alırken deneyimli ve bilgili direksiyon eğitmen hocalarının seçilmesi gerekiyor. Her mesleğin içinde olduğu gibi tecrübeli eğitmenler her yerde aranmaktadır. Firmamızın kadrosunda bulunan direksiyon dersi hocaları en az 10 yıl tecrübeleri olan ve ileri seviyede araç kullanım bilgisine sahip olan kişiler olmaktadır. Size verecek olduğumu direksiyon derslerimiz hızlı öğretim programlarıyla kıs sürede hazırlanır ve uygulamaya başlarsınız. İsteyen sürücü adayları ise kendi araçları ile eğitim alma şansına sahiptir. Bizden alacağınız ilk derslerin kendinizi geliştirene kadar kurs aracında alınması gerekiyor. Çünkü direksiyon eğitmen hocamız sizin araca hakimiyetinizi görecek ve daha sonra eğitimler de seviye atladıktan sonra ancak kendi araçlarınız ile özel direksiyon dersi alabilirsiniz. Elbette ki ilk olarak trafiğin çok daha müsait olduğu alanları kullanarak kendinizi geliştireceksiniz. Daha sonrasında ise direksiyon hocalarımızın onayı halinde ve yanınız da en az bir direksiyon eğitmen hocası bulunmak şartıyla sizi bölgenin çeşitli kalabalık ve yoğun trafik bölgelerine çıkartıyoruz. Burada ilk önce direksiyon eğitmeni aracı kullanıyor ve siz onu izleyerek aracı nasıl kullandığınızı gözlemliyor aynı zamanda size gerekli bilgileri sunuyor. Daha sonrasında ise siz direksiyona geçiyorsunuz ve eğitmenimiz eşliğinde korkuyor olduğunuz yoğun ve akıcı trafik bölgesinde deneme ve test sürüşleri yapıyorsunuz. Bu sayede kendinize olan güveniniz ve azminiz yerine gelmektedir. Unutmayın ki iyi bir direksiyon dersi almak hem sizin için hem yanınızda ki sevdikleriniz için hem de diğer araç kullanımı gerçekleştiren sürücüler için oldukça önemli bir yere sahiptir. Kendinize ve karşınızda ki insanlara gerekli saygıyı, özeni göstermeyi ihmal etmeyin. Edecek olursanız sadece siz değil bir çok insanın üzülmesi söz konusu olacaktır.

direksiyon-merkezi.jpg

Bu haber toplam 1389 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

1 Yorum