1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Dijital Pazarlama Meraklıları İçin İnterneti Etkin Kullanma Fırsatı
Dijital Pazarlama Meraklıları İçin İnterneti Etkin Kullanma Fırsatı

Dijital Pazarlama Meraklıları İçin İnterneti Etkin Kullanma Fırsatı

İş dünyasında rekabet kadar önemli olan bir diğer faktör çağa ayak uydurabilmektir.

A+A-

İşletmelerin sürekli gelişen ve değişen dünya düzenine uyum sağlayabilmeleri,  ticari rekabette var olabilmelerinin önkoşulu oluyor. Zira sürekli değişen düzene uyum sağlayamayanlar zamanla yok oluyor. Günümüz koşullarında ise dijitalleşme tüm sektörlerde etkisini iyiden iyiye hissettirmeye başladı. Artık dijital çağda yaşıyoruz ve dolayısıyla işletmelerinde dijital pazarlama konusunda kendilerini çok daha fazla geliştirmeleri gerekiyor.

Dijital pazarlama bünyesinde pek çok farklı faktörü barındıran bir aslında sanıldığı kadar karmaşık olmayan bir kavramdır. Bu konuda daha detaylı bilgi sahibi olmak isteyenler genellikle internette araştırma yapmayı tercih ediyor. Ancak online araştırmalardan çok daha keyifli ve konforlu yöntemler de var. İşletmelerin dijital pazarlama ya da arama motoru optimizasyonu gibi çeşitli konularda daha detaylı bilgi sahibi olması, düzenlenen etkinliklere katılım sağlaması ile de mümkün olabiliyor.

Bu etkinlikler arasında en çok ön plana çıkan Digitalzone oluyor. Zeo Agency tarafından 2013 yılından bu yana her yıl düzenlenen bu konferans dijital pazarlama konusunu en güncel bilgilerle masaya yatıran ve çok sayıda yabancı konuşmacının da kürsüye çıktığı bir etkinlik! Arama motoru optimizasyonu, içerik pazarlama, PR ve büyüme gibi tüm işletmeleri çok yakından ilgilendiren konuların alanında uzmanlaşmış olan isimler tarafından değerlendirildiği bu etkinlik 9 ekim 2019 tarihinde Radisson Blu Hotel Şişli’de düzenlenecek.

400 kişinin katılımı göstermesi beklenen konferansta simultane çeviri de yapılıyor. Network fırsatları bakımından da önemli olan konferansta Found’dan Hannah Thorpe, Peak Ace’ten Bastian Grimm, Verve Search’ten James Finlayson, Distilled’dan Dominic Woodman, Skyscanner’dan Emre Güney, Zeo Agency’den Yiğit Konur ve Ozan Ketenci söz alacak.

Ahrefs’ten Nick Churick, Dataforseo’dan George Svash, Optdcom’dan Serbay Arda Ayzit, Mosanta’dan İlyas Teker, Performics’ten Okan Kortan ve Kriko’dan Uğur Eskici dinleme fırsatı bulacağınız diğer isimler… Her oturumdan sonra 15 dakika konuşmacılar katılımcıların sorularını yanıtlayacak. Kısacası Digitalzone bu yıl da SEO dünyasını bir araya toplayacak ve uluslararası bir konferansa katılma deneyimini İstanbul’da yaşamanızı sağlayacak. Bilgi almak ya da bilet fiyatlarına göz atmak için Zeo Agency internet sitesine tıklanabilir.

Bu haber toplam 1069 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT