1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Dijital Kültüre Entegrasyon Sürecinde Nestacreative Web Tasarımı
Dijital Kültüre Entegrasyon Sürecinde Nestacreative Web Tasarımı

Dijital Kültüre Entegrasyon Sürecinde Nestacreative Web Tasarımı

Web tabanlı uygulamalar, birçok e-ticaret, sosyal ve kurumsal yazılım ihtiyaçlarına çözüm üretir.

A+A-

İyi kurgulanmış bir web tasarımı hayal bile edemeyeceğiniz uçlara gitmenize neden olabilir. Web uygulama geliştirme hizmetleri, iş süreçlerinizin otomatik kısımlarını optimize etmek için teknolojiyi kullanmanızı ve tüketici tarafında daha geniş bir kitleye ulaşmanızı sağlar.

Web Tasarımı ve Sürdürülebilirlik

Dijital teknolojiler 7'den 70'e hemen herkesi ilgilendiriyor ve etkiliyor. Sosyal medyayı, ekonomiyi, siyaseti, sosyal yaşamı ve daha pek çok konuda teknik yeniliklerin sonuçlarını ve anlamını araştıran sayısal kültüre ve bu alandaki son teknik gelişmelere ayak uydurmak gerekiyor. Hemen her işletmeye ait web sitesi hatta kişisel web siteleri var, ancak geliştirilmediği sürece işlevsel değildir. Özellikle ticari kuruluşların yeni gelişmelere, sosyal medya gibi teknolojilere adaptasyonu son derece önemli hale geliyor.

Eğer ticari bir hedefiniz varsa, günümüz şartlarında geleneksel yöntemlerden dijital dünyaya adım atmalısınız. Dijital pazarlama katılımı veya yeni web tasarım projesi ile kurumsal web sitenizi bir üst düzeye taşıyabilirsiniz. Bu noktada işi profesyonellerine bırakmak gerekiyor.

Web Uygulama Geliştirme Kazanımları

Web uygulama geliştirme hizmetlerinin 3 ayağını kapsayan işler; içerik geliştirme, SEO çalışmaları ve sosyal medya uygulamaları:

Sosyal Medya Uygulamaları; sosyal medya reklamları ekleme, ticari reklam hesaplarının oluşturulması, özel kitlelerin yapılandırılması, web sitesi trafiği ile entegrasyon, örnek kampanyaların kurulumu, hedef kitle verileri oluşturma gibi çok fonksiyonlu çalışmaları içeriyor.

SEO Çalışmaları: Kişisel bilgilerinize dayalı anahtar kelime araştırması, fırsatlara dayalı anahtar kelime planlama, siteyi fırsatlar için yapılandırma, web sitesinin anahtar kelimeler için optimizasyonu konularına yönelik profesyonellik gerektiren işlerdir.

İçerik Geliştirme: web sitesi sayfaları için yazılan içeriklerdir, ancak daha fazla ziyaretçi çekebilmesi için SEO çalışmaları ile arama için optimize edilmiş olmalıdır. 

Nestcreative Reklam Ajansı'nın tüm iletişim mecralarını kullanma alanında çok başarılı çalışmaları bulunuyor. http://nestacreative.com/web-tasarimi/ web adreslerinde inceleyebileceğiniz üzere bir web sitesini her açıdan desteklemek için tüm yeni teknolojiler ile bağlantılı çalışıyor ve çok yaratıcı işler çıkarıyor. Bir marka oluşturma aşamasından ambalaj tasarımına, mobil uygulamalardan reklam filmine kadar çok yönlü fonksiyonları ile kesinlikle durağan işlere ivme kazandırıyor.

Bu haber toplam 1589 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT