1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Dijital Folyo Hizmetimiz, Hızlı Ve Seri Yayım İmkanı.
Dijital Folyo Hizmetimiz, Hızlı Ve Seri Yayım İmkanı.

Dijital Folyo Hizmetimiz, Hızlı Ve Seri Yayım İmkanı.

Dijital folyo ve kullanım alanları.

A+A-

Dijital folyo yaygın olarak nerelerde kullanılır?

            Baskı kalitesinin yüksek teknoloji ile kusursuz olarak hazırlanmasına ihtiyaç duyulan noktalarda en iyi hizmeti sunmaktayız. Üstün teknolojik malzemeler ile çok uzun süre kullanım imkânı sağlamaktayız. Firmamız çalışma prensiplerini müşterilerinin beklentileri ve memnuniyetleri üzerine gerçekleştirmektedir. En iyi sonuçları sunarak hizmet vermekteyiz.

 Genel kullanım ihtiyaçlarınız;

 - Bayan kuaförleri ve dış cephe reklam ihtiyaçlı düz cam bölmelerine uygulanan teknikler.

 - Fuar alanlarında bölme duvarlara ilgi çekici ve dikkat çekici tasarımlar.

 - Boydan boya duvar ve cam giydirme.

 - İç mekânlarda farklı 3 boyutlu görsel dizaynlar.

 - Araba marka ve ürün tanıtım logoları.

 Ve daha birçok kullanım alanı mevcut olmaktadır.

 Dijital folyo baskı tekniğinde el gelişmiş kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarda gerçekleştirmekteyiz:

           Hızlı ve seri çalışan yüksek metre çözünürlük baskı teknolojisi ile bilgisayar tasarım programlarından yardım alınarak tasarlanan gelişmiş teknoloji sistemi var olmaktadır. Spectra folyo baskı yöntemi araçlarınıza daha uzun süre kalıcı ve kötü hava şartlarında dahi dayanıklı olan baskı malzemeleri ile tasarım gerçekleştirmemizi sağlamaktadır. Teknolojinin ultra hd görüntü kalitesi sayesinde en yüksek görüntü kalitesinde canlı ve dayanıklı üretim sağlamaktayız.

            Sıcak su buharı yardımı ile araçlara dekore dilen folyo sistemi, normal şartlarda 1 ile 2 yıl arasında dayanıklılığını korurken, folyo baskı kalitemiz sayesinde hem daha dayanıklı ve uzun ömürlü olmakta hem de daha canlı renk kalitesini yıllar geçse e yeni uygulanmış görüntüde kalmasını sağlamaktayız. Profesyonel ekibimiz sayesinde müşterilerin beklentisinin de üzerinde bir ürün kalitesi sunmaktayız. Uygun fiyat garantimiz sunmuş olduğumuz hizmetin en iyi referansı olarak belirlemekteyiz.

 - Seçim afişleri.

 - Reklam bayrakları.

 - Dış ve iç cephe şeffaf veya kalın baskı uygulamaları.

            En doğru, hızlı, seri ve çözüm odaklı çalışma prensibimiz bizi tercih etmeniz için en iyi nedenler olmaktadır. Işıl ışıl kalite ve baskı yeniliği görüntüsüne sahip ve aylar geçse de aynı görüntü kalitesini korumaya hakim olmaktadır. Kısa zaman içerisinde aktif dönüş gerçekleştirerek en iyi şekilde tasarlanan baskı görüntülerinin belirlenen alanda uygulamasını gerçekleştirmekteyiz. Siz isteyene kadar yerinden oynamayan baskı kaliteleri sunmaktayız.

Detaylı bilgi için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. www.lacivertreklam.com.tr

HABERE YORUM KAT