1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Dijital Baskı Merkezi
Dijital Baskı Merkezi

Dijital Baskı Merkezi

A+A-

Reklam212 ‘nin dijital baskı merkezi markası olan Dijitalya; 20 yılı aşkın süredir edindiği tecrübe ile dijital baskı alanında sayısız işi tamamlayarak birçok başarı elde etti.

Sürekli olarak gelişen teknolojiyi takip ederek, en yeni, en kullanışlı ve en kaliteli makine ve ekipmanları kullanmayı seçerek, kullanılacak malzemenin en iyi ve en kaliteli türden olmasına dikkat ederek, verdiği hizmeti sürekli olarak bir adım ileriye götürmektedir. Her gün bir önceki günden daha iyi hale gelmek için çok çalışmakta ve tüm çalışmalarını teknik gerekliliklere göre sürekli olarak geliştirmektedir.

Bunun yanı sıra, alanına uzman ve tecrübeli teknik ekibi ile hizmet verdiği müşterilerin ihtiyaçlarını giderebilmek ve isteklerini yerine getirebilmek için kaliteli, güvenli ve garantili dijital baskı çözümleri sunmaktadır. Dijitalya’nın çalışmalarını başarıyla devam ettirmedeki en büyük motivasyon kaynağı tüm müşterilerinin aldığı hizmetten memnun kalmış olmasıdır. Bunun yanı sıra en büyük hedefi kendini sürekli geliştirerek daha fazla kişiye ulaşmak, şu an 90.000 metrekare olan yıllık dijital baskı miktarını sürekli olarak arttırmaktır.

Dijital Baskı Nedir?

Dijital baskı, elektronik ortamda bulunan tasarım fotoğraf veya diğer formatlardaki belgelerin, gelişmiş teknolojiye sahip baskı makine ve ekipmanları ile el değmeden oldukça hızlı bir şekilde yapılan baskı tekniğidir. Sektörde kullanılan diğer baskı tekniklerine göre sayfa başı daha fazla ürün alınabilir. Bu sayede diğerlerine göre oldukça uygun fiyatlıdır ve yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Tanıtım ve duyuru amacıyla yapılan billboard, afiş, tabela gibi bazı reklam ürünleri; dijital baskı tekniğinde, hava şartları ne olursa olsun ürünün uzun süre dayanıklı olarak kalmasını sağlayan solvent bazlı boyalar kullanılmaktadır. Oldukça hızlı ve çok kaliteli olan dijital baskı tekniği, baskı işlemlerinde büyük problem arz eden boyut sınırlandırma zorunluluğunu da ortadan kaldırmıştır.

Neden Dijital Baskı Tercih Edilmelidir?

Sürekli olarak gelişim gösteren teknoloji sayesinde, özellikle reklam ve matbaacılık sektörlerinde daha fazla yer almaya başlayan dijital baskı makinelerinin, baskı alanındaki diğer tekniklerin sağlayamayacağı pek çok avantajı mevcuttur. Dijital baskı yönteminin en önemli avantajı, yüksek miktarda baskı yapılmasına gerek duyulmaması, düşük tirajı bulunan baskı işlemlerinin de düşük maliyetle (zaman, iş gücü ve birim maliyeti daha düşük) yapılabilmesidir. Buna ek olarak tamamen dijital ortam üzerinden çalışıldığı için; baskı alınmadan önce verileri oluşturmak, var olan veriyi değiştirmek veya bu verilerde güncelleme yapmak oldukça kolaydır.

Dijital baskı diğer baskı yöntemlerine göre oldukça hızlı yapılabilmektedir. Dijital baskı merkezlerinde bulunan makineler ile baskı yapılan sürede saatte ortalama olarak 12 bin adet çıktı alınabilmektedir.

Dijital Baskı Fiyatları Nedir?

Dijital baskı fiyatları ürün tipine, parça başı büyüklüğe ve baskı alınacak toplam miktara göre değişmektedir. Dijitalya’ya ulaşmak için internet sitesi olan www.dijitalya.com.tr adresini ziyaret edebilir ve en uygun fiyatlarla; en kaliteli, garantili ve en hızlı dijital baskı hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Bu haber toplam 1290 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT