1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Devilbiss Yaş Boya Tabancası
Devilbiss Yaş Boya Tabancası

Devilbiss Yaş Boya Tabancası

Devilbiss Yaş Boya Tabancası

A+A-

 

Yapıların ve mekanların kendini göstermesini sağlayan en önemli faktör boyadır. Boyaların canlılığı, uyumu ve kalitesi bir yapının uzun süre canlı ve diri görünmesini sağlar. Bu nedenle boya seçimi yapmak ve en uygun boyayı kullanmak çok önemlidir. Firma müşterilerine yaş ve toz boya ile birlikte bunların kullanılabileceği ekipmanları sunarak istenen kalitenin elde edilmesini hedefliyor.

Toz Boya Nedir?

Yapı olarak katı form da olan boyalara toz boya denir. Bu grup boyaların kullanılması için özel ekipmanlar gerekir. Ayrıca bu ekipmanların yüksek performans sağlayabilmesi için toz boyanın kalitesinin çok iyi olması gerekir. Toz boya tabancası ile kolay uygulama avantajı sağlıyorlar. Birbirinden farklı tabanca çeşitleri ile her ortamda rahat çalışma imkanı sağlıyorlar. Tüm tabanca gruplarında yüksek kalitede ürünler kullanıyorlar.

Diğer Toz Boya Ekipmanları Nelerdir?

Toz boyanın atılmasını sağlayan tabancalar dışında tünel toz boya fırını teminini de sağlıyorlar. Kullanışlı olan bu fırınlar sayesinde toz boya üretiminin daha sağlıklı ve daha kaliteli olmasına katkı sağlıyorlar.

Yaş Boya Nedir?

Sıvı formda olan boya tipidir. Çevremizde en çok gördüğümüz boya tipidir. Kullanımı oldukça geniş olan bu boya grubunun ekipmanları oldukça geniştir. Özellikle Devilbiss yaş boya tabancası çeşitlerinin tamamına sahipler. Bu sayede de tüm müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap verebiliyorlar. Ekipmanların sahip olduğu kalite sayesinde de müşteri memnuniyetinin üst düzeyde olmasını sağlıyorlar. Tabancalara ait her türlü yedek parça desteğine de sahipler.

Diğer Yaş Boya Ekipmanları Nelerdir?

Yaş boyanın kalitesini ve performansını tam olarak gösterebilmesi için yüzey tarafından çok iyi emilmesi gerekir. Bu tam olarak gerçekleşmez ise zamanla boyada sıkıntı yaşanmasına neden olur. Bu durumun yaşanmaması için uygulamanın yapıldığı yaş boya fırını emilimi tam sağlayacak nitelikte olmalıdır. Yaş boyanın bu özelliğinin farkındalar. Bu nedenle satışını yaptıkları fırınların emilim olayının sağlıklı bir şekilde gerçekleşmesini sağlayacak yapıda olmasına dikkat ediyorlar. Ayrıca fırınlar ile ilgili müşterilerine kullanım ile ilgili bilgilendirme yapıyorlar. Bu sayede de kullanıcı hatalarının oluşmasını engelliyorlar. Ayrıca ekipmanlar ile ilgili satış sonrası destek de sağlıyorlar.

 

 

Bu haber toplam 364 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT