1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Cummins Arıza Tespit Cihazı – Ağır Vasıta Arıza Tespit Cihazları
Cummins Arıza Tespit Cihazı – Ağır Vasıta Arıza Tespit Cihazları

Cummins Arıza Tespit Cihazı – Ağır Vasıta Arıza Tespit Cihazları

Son yıllarda üretilen ağır vasıtalarda, binek araçlarda ve iş makinalarında araç motorları elektronik sistemlerle doludur.

A+A-

Son yıllarda üretilen ağır vasıtalarda, binek araçlarda ve iş makinalarında araç motorları elektronik sistemlerle doludur. Bu sistemlerin hepsini Ecu- elektronik kontrol ünitesi yönetiyor ve denetliyor. Sistemlerdeki arıza ve hatalar da burada kaydediliyor. Aracın gösterge panelinde ise arıza uyarı ışığı yanıyor. Bu araçlarda arıza tespiti ise arıza tespit cihazı ile yapılıyor. Ama her marka araç için farklı arıza tespit cihazları vardır. Markaların yetkili servisleri özel tasarımlı ve özel yazılımlı arıza tespit cihazlarını kullanarak arızaları kolayca tespit edebiliyor. Bazı servisler ve oto tamircileri de bütün markalarda arıza tespiti yapan ama orijinaline göre daha az fonksiyonu olan ortak arıza tespit cihazı kullanıyor. Ama bu cihazlarla hatalı teşhis yapılabiliyor.

Kesin teşhis ve doğru tamir için orijinal arıza tespit cihazlarının kullanılması gerekiyor. Metadiag firması olarak her marka araç için özel tasarlanmış arıza tespit cihazları üretiyoruz. Cihazlar en yeni teknolojiler kullanılarak üretilmektedir. Kablolu ya da kablosuz bağlanabilen arıza tespit cihazlarıyla araçlarda meydana gelen tüm arızalar tespit edilebilir. Arızanın neden kaynaklandığı ve nasıl tamir edileceği okunabilir. Ağır vasıta arıza tespit cihazı ile arıza okuma silme, adaptasyon, kalibrasyon, canlı değerleri görüntüleme gibi pek çok işlem yapılabiliyor. Firmamızdan arıza tespit cihazı almanız halinde kurulum desteği, teknik destek ve eğitim desteği de veriyoruz. Cihazlarımız ayrıca iki yıl garantilidir.

Cummins elektronik motorların test edilmesinde ve hataların giderilmesinde Cummins Insite cihazı kullanılmaktadır. Cummins arıza tespit cihazı yol ve araç bilgisi, parametre ve özellik ayarlama, diagnostik yapma, sistem şemalarını ve parça yerlerini görüntüleme, adım adım rehberli arıza arama testi, arıza liste bilgileri, hata kodları ve nedenlerinin açıklaması, diagnostik testler, kalibrasyon, sürüş bilgi ve kayıt sistemi, yakıt tüketim testi özelliklerine sahiptir. Uygun yazılımlar kullanılarak yetkili servislerin yaptığı işlemler yapılabilmektedir. Türkiye’nin her yerinden cihaz siparişi verebilirsiniz. Ürün kargoyla adresinize gönderilir. Uygun fiyatlar, iki yıl garanti ve hızlı teslimat ve teknik desteklerle müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyoruz. Cihazlarımızla kesin arıza tespiti ve hızlı çözüm sağlayarak zaman ve para kayıpları yaşamıyorsunuz.

Bu haber toplam 1019 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT