1. HABERLER

  2. POLİTİKA

  3. Coşgun’dan Genç’i sıkıştıran soru!
Coşgun’dan Genç’i sıkıştıran soru!

Coşgun’dan Genç’i sıkıştıran soru!

AK Parti Meclis Üyesi Hüseyin Coşgun, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’e Sarıyerlilere verdiği sözlerin ne zaman gerçekleştireceğini sordu.

A+A-

Özellikle mülkiyet konusunda Şükrü Genç’i adeta soru yağmuruna tutan Coşgun meclise verdiği önergede “Seçim zamanında 3 ayda tapu vereceğim dediniz, 3 yıl oldu nerde bu tapular” dedi.

Başkan daha Sarıyer’in sorunlarını bilmiyor
Coşgun önergesini okurken şu ifadeleri kullandı: “Gecekondu ve mülkiyet sorunlarını araştırmak için önümüze şimdi bir rapor geliyor. Sayın Belediye Başkanın belediyenin 3.yılında hala Sarıyer’imizin sorunlarını öğrenmeye çalışıyor. Oysa seçim zamanında mahalle meydanlarında,” Sizlerin mülkiyet meselelerini en iyi ben biliyorum. Gelir gelmez herkesin tapusunu 3 ayda vereceğim” diyordu. 3 yıl sonra aslında Sarıyer’imizin mülkiyet sorunlarını hiç bilmediğini ve tapuları veremeyeceğini idrak etmiş olmalı ki kurdurmuş olduğu böyle bir komisyondan medet umuyor”İşte Şükrü Genç’in kürsüde cevapsız bıraktığı sorular
AK Partili Hüseyin Coşgun kürsüden Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’e şu soruları yönelterek cevap vermesini istedi: "Şu en iyi biliyorum dediğiniz Sarıyer’in hangi mahallesinde ne tür bir mülkiyet sorunu vardır? Sayın Başkan “3 Ayda tapu vereceğim” derken hangi projelere dayanarak bu vaatte bulunmuştunuz? Sarıyer Belediyesi halkın tapu sorununu çözmek için ne tür projeler üretmiştir ve herhangi bir çalışma yapılmakta mıdır? Sarıyer halkı ne kadar süre sonra 3 ayda tapu vereceğiniz vaadinde bulunduğunuz tapularına kavuşacaktır?"

Bu haber toplam 839 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT