1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Çizgi Romanlarınızdaki Karakterler Odanızda
Çizgi Romanlarınızdaki Karakterler Odanızda

Çizgi Romanlarınızdaki Karakterler Odanızda

A+A-

Süper kahramanlar, çizgi roman karakterleri ve onlarcası birçoğumuza sembolik bir değeri olan anlamlı karakterler olarak öne çıkıyor. Hepimizin ilgiyle izlediği Hollywood yapımları, animasyonlar; bir zamanlar severek takip ettiğimiz çizgi romanlar sayesinde bu karakterlere belirli anlamlar yükleyip bize onları anımsatan şeyleri kullanmaya özen gösterdiğimiz bilinen bir gerçek. Bu noktada çizgi roman karakterleri, eğlence amacıyla olduğu kadar dekoratif amaçlarla da kullanılabilmektedir. Birbirinden renkli karakterleri barındıran Disnep ve Disney'in eğlenceli biblo ve figürlerle Idefix'in indirim fırsatları sayesinde odanıza dilediğinizce renk katabilirsiniz.

cizgi-roman1.jpg

Çizgi roman kültürünün son 10 yıldaki yükselişi

Son on yıl içerisinde özellikle Hollywood yapımlarının da etkisiyle çizgi roman kültürüne olan ilgi oldukça yoğun bir şekilde arttı. Marvel ve DC karakterlerinin arasındaki yoğun rekabet; Iron Man, Batman gibi karakterlerin popülerleşmesiyle paralel olarak bu karakterlerin figürleri ve bibloları da yoğun ilgi görmeye başladı.

Sinema endüstrisinin çizgi roman karakterlerinden beslenmesine ek olarak çeşitli yan sanayi dallarının çizgi roman karakterlerini kullanarak bardak, figür, tişört gibi ürünleri piyasaya sürmesi ve bu ürünlerin yoğun talep görmesi de bu yükselişi hızlandırarak 60 ve 70'li yılların çizgi roman efsanesinin yeniden yükselmesine olanak verdi. Çizgi roman karakterleri sadece çizgi romanlara ait detaylar olmaktan çıkıp adeta günlük hayatın parçası haline geldiler. Çocuklarımızın okul çantasında, giydiğimiz tişörtlerde kendilerine yer bulan bu karakterler arasında hepimizin mutlaka favorisi olan bir kahraman vardır.

cizgi-roman2.jpg

Disnep Çizgi Roman Figürü Kampanyası ve Diğer İndirim Fırsatları

Idefix'in sunmuş olduğu kampanyalı ürünler kapsamında Disnep'in çizgi roman karakteri baskılı ürünlerinin yanı sıra figür ve bibloları da yer alıyor. Odanızı, kitaplıklarınızı, çalışma masalarınızı renklendirecek olan Disnep figürleri aynı zamanda odanıza estetik bir hava katıyor. Çizgi romanların ve ünlü Hollywood filmlerinin fantastik havasını odanıza taşıyacak olan bu ürünler sayesinde en favori figürlerinizi biriktirebilirsiniz.

Bu renkli dünyanın onlarca karakterine ev sahipliği yapan Idefix aynı zamanda, favorimiz olan karakterlere avantajlı fiyatlarla sahip olma fırsatını da barındırıyor. Disnep'in efsanevi karakterleri arasında yer alan Nemo, Aladdin, Ant Man gibi onlarca figürlere Promocodius üzerinden Idefix indirim kodu kullanarak avantajlı bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Bu haber toplam 2457 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT