1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Çin Dünyasının Yeni Gözdesi Xiaomi Nasıl Bir Markadır?
Çin Dünyasının Yeni Gözdesi Xiaomi Nasıl Bir Markadır?

Çin Dünyasının Yeni Gözdesi Xiaomi Nasıl Bir Markadır?

A+A-

Çin merkezli bir üretici olan Xiaomi 2011 yılında akıllı telefonları piyasaya sunmaya başladı. Daha sonrasında ürettiği Xiaomi cep telefonu modellerini kalite ve uygun fiyata piyasaya sunmasıyla kullanıcı kitlesini oldukça genişletti.

Xiaomi ilk olarak piyasaya akıllı telefonlarıyla çıktığında pek çok kişi tarafından bilinmiyordu ve küçük bir marka olarak karşımıza çıkıyordu. Ancak 2014’te yapılan bir araştırma sonrasında Apple ve Samsung’dan sonra üçüncü büyük telefon markası olarak seçilmiştir. Cimri.com yine sizler için bir araya getirdiği akıllı telefonlar içinden Xiaomi markasını mercek altına alıyor.

Xiaomi Telefon Modelleri

Xiaomi pek çok alt modeli olsa da genel olarak piyasaya sürülen ve en çok tercih edilen serileri, Xiaomi Mi serisi ve Xiaomi Redmi serisidir. Xiaomi telefon serilerinde en çok dikkat çeken özellik kalitesine oranla piyasaya daha uygun fiyatla sunulmasıdır. Kalite, görünüş ve performans olarak dünya devi cep telefonu markalarıyla yarışacak konuma gelmiştir.

 Xiaomi Mi serisi piyasaya sunulduğunda çok beğenilmiş ve Xiaomi telefon modelleri kullanıcılar tarafından daha çok tanınmaya başlamıştır. Daha sonra marka, Mi 8 ve Mi 8 Pro üst modellerini piyasaya sunarak beğenileri toplamaya karar vermiştir. Cimri.com’a girerseniz uygun fiyattaki Xiaomi Mi serisindeki pek çok telefonu fiyat olarak kıyaslayıp en uygun satış sitesinden kar ederek alışverişinizi yapabilirsiniz.

Xiaomi Redmi serisi, Xiaomi Mi serisi ile kıyaslayınca aynı özellikler sahiptir. Hatta kamera performans açısından Xiaomi Mi kadar iyi olmadığını söyleyebiliriz. Ancak uygun fiyatta olması, daha geniş telefon ekranı ve geniş batarya ile kullanıcıları tarafından oldukça sevilmiştir.

Xiaomi Telefon Modelleri Fiyatları

Sizler için en uygun fiyatlı Xiaomi telefonlarını kıyaslayan Cimri, en uygun telefonu almanız için sizlere rehberlik edecektir. Xiaomi telefon modellerini cimri.com sayesinde en ucuz telefon modelleri filtresiyle görüntüleyebilirsiniz. Global çapta telefon markaları arasında kendini sıyıran Xiaomi telefon modellerinin en çok tercih edilmesinin sebebi fiyat performans uygunluğudur. Bu nedenle Cimri sayesinde uygun fiyattaki Xiaomi telefonlarını kolayca dilediğiniz satış noktasından alabilirsiniz. 669 TL ve 4.000 TL arasında değişen telefon modellerini incelemek için Cimriyi ziyaret edebilirsiniz.

HABERE YORUM KAT