1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Çikolata slim zararlı mı?
Çikolata slim zararlı mı?

Çikolata slim zararlı mı?

A+A-

Gün içerisinde alınan kalori miktarı, harcanan kalori miktarından daha az ise kişi kilo vermeye başlayacaktır. Zayıflama yolları olarak kastedilen şey ise, gün içerisinde besinler ile alınacak olan kalorinin miktarının azaltılması ve gün içerisinde harcanacak olan kalorinin miktarının artmasını sağlamaktır. http://www.cikolataslim.org/ Zayıflamanın gerçekleşmesi için kalori miktarının hesaplanması haricinde doğru bir şekilde beslenmekte son derece önemlidir.

Gün içerisinde enerjinin düşmemesi, kişinin kendisini sürekli yorgun ve uyuşuk hissetmemesi için sağlıklı kilo vermek son derece önemlidir. Bunun içinde Türkiye’de çikolata slim türkiye olarakta bilinen chocolate slim tarzı tamamen doğal zayıflama yollarından olan besin takviyelerinden de yararlanmak gereklidir. Bu besin takviyelerini öğün olarak kullanmanız halinde daha tok bir öğününüz olacaktır.

Zayıflama Yöntemleri

  • Her yemekten 20 dakika öncesinde içilecek 1 bardak su ile kişiye doygunluk hissi geleceği için daha az yemek yemek mümkün olacaktır. Ayrıca suyun içerisine limon dilimleri veya nane yaprakları da eklenilebilir. Sadece yemeklerden önce içilen bir bardak su sayesinde 12 hafta sonunda 4-5 kiloya yakın kilo kaybı gerçekleşmektedir.
  • Sabah kahvaltısı zayıflamada son derece önemli bir öğündür. En az 1 en fazla 3 yumurta kahvaltıda yenilmelidir. Çünkü yumurta protein kaynağı olmasının yanında kişiye tokluk hissi vermektedir. 
  • Çikolata slim gibi öğün takviyeleri veya zayıflama çayları en etkili zayıflama yöntemlerindendir. Günde 2-3 fincan yeşil çay içimi veya chocolate slim satış ile bir öğün geçirmek sağlıklı zayıflamaya yardımcı olacaktır.
  • Özellikle meyve suyunu hayatınızdan uzaklaştırmanız gerekmektedir. Çünkü içerisinde bulunan yüksek şeker ile kilo alımını destekleyecektir.

Zayıflamada Sporun Önemi

  • Kısa mesafe yürüyüşleri yapılmalıdır.
  • Orta tempoda 30 dakika yürüldüğü taktirde kişide 200 kalori yakımı olacaktır. Bunun yerine günlük 20 dakikalık yapılan yürüyüşler sayesinde 1 senede 7 kilo verilmesi mümkündür.
  • Asansör kullanımı yerine merdiven kullanımı tercih edilmelidir.
Bu haber toplam 1923 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT