1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Çiçek gönderilerinde hız ve uygun fiyatla alışveriş keyfi başladı
Çiçek gönderilerinde hız ve uygun fiyatla alışveriş keyfi başladı

Çiçek gönderilerinde hız ve uygun fiyatla alışveriş keyfi başladı

A+A-

Çiçek göndermenin güzel ve uygun yöntemini arayanlar için değişik seçenekler bulunuyor. Göndereceği bir demet ile sevdiklerine mutluluk armağan etmek isteyenler için güzel hizmet sunuluyor artık.

Kütahya çiçekçi herkesin ihtiyaç duyduğu çiçek hizmetini hızlı ve uygun fiyatla sunuyor. Özel günlerde, hastalıkta ve diğer durumlarda yapılacak çiçek, pasta ve çikolata siparişleri Kütahya çiçek seçeneği ile artık daha kolay. Türkiye'de ve dünyada her bölgeye istedikleri tarihte çiçek siparişlerini ileten firma ürünleri ve fiyatları ile çiçek, pasta ve çikolata sipariş etmek isteyenlerin en ideal adresi haline geliyor.

ÜRÜN ÇEŞİTLERİ

Ürün çeşitliliği müşterilerin isteklerini cevap verecek şekilde düzenlenmiş Çiçek Kütahya firmasında. Kütahya çiçek gönder ile çiçek, çikolata ve pasta siparişleri verilebiliyor. Teraryum, güller, orkideler, cam vazo çiçekler, aranjmanlar, ayıcıklı çiçekler, cenaze çelenkleri, bahar aranjmanları, ferforjeler, düğün ve açılış çelenkleri, gül buketleri, mevsim buketleri, saksı çiçekleri Kütahya çiçekte tercih edilebilecek seçenekler. Karanfil, gül, kazablanka, orkide, papatya ve beyaz masal aranjmanlarda tercih edilebilecek çiçek çeşitleri. Çiçek siparişlerinin yanında pasta ve çikolata siparişi de verilebilir. Harfli çikolata, pasta çeşitleri ile de daha güzel sürprizler yapabilirsiniz. Çikolata ve pasta siparişleri çiçekler ile taçlandırılabilir.

GÜNLERE ÖZEL SİPARİŞLER

Çiçek, çikolata ve pasta siparişleriniz için özel günleri tercih edebilirsiniz. Sevgililer günü, anneler ve babalar günü, meslek gruplarına özel günler, evlilik yıl dönümleri, doğum günleri, cenaze, düğün ve açılışlar ve diğer özel günlerde çiçek, çikolata ve pasta siparişlerinizi verebilir isteyenler. Ayrıca sitede yıl boyunca aylara göre özel günler liste halinde yayınlanmaktadır. Her ayın içerisinde bulunan özel günler gösterilerek daha büyük kolaylık sağlanmaktadır. Her hediye seçeneği için isteyenlere hazır mesajlar sunuluyor sitede. Geçmiş olsun, hayırlı olsun, atama, emeklilik, doğum ve doğum günü, sevgililer günü gibi özel günlere özel birçok hazır mesaj bulunmaktadır.

SİPARİŞ VE TESLİMAT

Kütahya çiçekçi ile verilen siparişler gün içerisinde yerel ya da yurt içi şehirlere hemen aynı gün teslimat yapılmaktadır. Verilen siparişlerde belirtilen özel bir tarih ve saat olursa yine bu tarih ve saatte siparişler teslim edilmektedir. İnternet ya da telefon ile sipariş verilebilmektedir.

Bu haber toplam 1152 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT