1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. CHP'de 9 mahallede delege seçilen isimler
CHP'de 9 mahallede delege seçilen isimler

CHP'de 9 mahallede delege seçilen isimler

CHP'de kongre süreciyle birlikte mahallelerde delege seçimleri başladı. İşte 9 mahallede delege seçilen o isimler...

A+A-

CHP'de kongre sürecinin başlamasıyla birlikte mahallelerde delege seçimlerine başlandı. Sarıyer'in 9 mahallesinde yapılan seçimlerden sonra delege seçilen isimler de belli oldu.

AYAZAĞA MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

Oktay Kavazak
Reşat Gavaz
Mehmet Kubat
Özkan Sucu
Ünal Cıvak
İdris Güven
Adem Ali Kargidanoğlu
Cabbar Yiğit
Şenel Duran
Nazire Özer
Hayriye Demirtaş
Sevilay Öztürk
Barış Keten
Nuri Demir
Hayrettin Genç
Nazlıcan Saatçi
Ayşe Mollahüseyinoğlu
Ebru Kaya
Gülhasan Yıldırım
Hacı Bayram
Seyhan Yurt

KAZIM KARABEKİR MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

Ali İhsan Özdemir
Bağdat Doğan
Mehmet Baydur
Nedim Akkaya
Hasan Özmen
Semra Cengiz
Hatayi Delibaş
Murteza Küçükkoçkaya
Metin Gündü
Dilek Bozkaya
Ekrem Tekçe

SARIYER MERKEZ MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

İnanç Günindi
Cengiz Alp
Uygar Bayraktar
Serkan Büyükdurmuş
Arzu Özgüven
Tahir Şit
Metin Tankoş
Nuri Eriçok
Adile Kalafat
Sezen Karavus
Hasan Günindi
Azmi Mertcan Uluevli
Beren Kızıltuğ Gülanber
Levent Büyükdurmuş
Gülay Erengül

SARIYER YENİMAHALLE DELEGE LİSTESİ

Bayram Uzun
Candan Yaşar
Dilber Şimşek
Mahmut Denizman

ZEKERİYAKÖY MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

Orçun Koçyiğit
Osman Yıldırım
Erol Abik
Yasemin Orak
Muharrem Volkan Yıldız
Ekinsu Kartal
Melendiz Dalyan İzgi
Servülent Öztürk
Kazım Aygül
Emine Ecem Kırtaş
Elif Meltem Dündar
Fatma Süheyla Uluevli
Kutsal Sezer
Mustafa Balcı
Nurcan Papur
Hacı Mehmet Bayraktar
Gürol Erdoğan Tekin
Veli Yıldırım
Ayşegül Kızıltuğ
Lütfü Gökberk Zeybek
Metin Ağu
Gamze Topçuoğlu
Bengisu Kadı
Çetin Ali Aytaç
Şener Fındık
Hüseyin Sönmez
Davut Altınbaşak
Hasan Selçuk Selman
Can Doğan
Ahmet Güveloğlu
Hikmet Erdur
Rafet Balaban

BAHÇEKÖY YENİMAHALLE DELEGE LİSTESİ

Erdoğan Kavraz
İlhan Yağmur
Deniz Karadeniz
Nazmi Tomak
Suna Girişen
Kamil Seçkin Özdemir

BAHÇEKÖY MERKEZ MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

Ayşe Orhan
Aykut Aydın
Ali Kav
Serap Kara
Doğan Altıntaş

MASLAK MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

Yunis Davulcu
Erhan Barut
Duygu Küçükkoçkaya
Deniz Miray Çelik
Özlem Tunabay
Sencer Özbek
Süleyman Taner Koç
İdil Baysal
Ahmet Burak Atınç
Binnaz Demir
Safure Gül Karabaçak
Erdal Canpolat

delege.jpg

Bu haber toplam 2774 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT