1. HABERLER

  2. POLİTİKA

  3. CHP'de 11 mahallede delege seçilen isimler
CHP'de 11 mahallede delege seçilen isimler

CHP'de 11 mahallede delege seçilen isimler

CHP'de kongre süreciyle birlikte mahallelerde başlayan delege seçimlerine bu hafta 11 mahalle ile devam edildi. İşte delege seçilen o isimler...

A+A-

CHP'de kongre sürecinin başlamasıyla birlikte mahallelerde başlatılan delege seçimlerine bu hafta 11 mahalle ile devam edildi. Sarıyer'in 11 mahallesinde yapılan seçimlerden sonra delege seçilen isimler de belli oldu.

BÜYÜKDERE MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

Mahmut Demir
Ayşen İzmirli
Hüseyin Yılmaz
Sabire Genç
Gökhan Cengiz
Oğuzhan Buğa
Mevlüt Bülbül
Şinasi Bay
Damla Sözen
Bülent Güler
Selma Ekinci
İbrahim Cansız
Barış Ünlü

YENİKÖY MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

İlhan Boy
Gül Çağlayan
Hasan Saim Öztürk
Ahmet Kadık
Hatice Elgün
Yakup Kırtay
Veysel Yeşil
Birgül Ayan
Lisan Kaya
Ersin Şahin
Bakiye Özmeral
Birol Beşikçi
Selim Bütün
Ayşe İpek Şamilgil
Mehmet Cengiz Sarıoğlu
Evrim Erdoğan
Furkan Dilek

DARÜŞŞAFAKA MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

Nüvit Demircan
Sevim Çelebi
Güven Alak
Sibel Bayraktar
İzzettin Büyükyılmaz
Hafize Yıldırım
Mehmet AYdın
Aysun Azak
Yılmaz Punar
Feyzan Tanrıkulu
İzzet Akkoyun
Selda Albayrak
Hasan Yılmaz
Sevilay Aydın Özveri
Hasan Erdem
Simay Sarı
Cemal Kaya
Yasemin Aksu

PTT EVLERİ MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

Ersin Özer
Yeliz Balcı
Hayati Üreden
Musa Çetinkaya
Yaşar Örün

FSM MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

Kemal Subaşı
Şahan Öğün
Veli Akcan
Oya Doğruyol
Cemal Özcan
Gülcan Aydın
Ali Gökçe
Nazmi Kabiloğlu
Hüseyin Bozkurt
Nalan İlke Çaylı
Cemal Aydıner
Yasemin Ülger
Hamdullah Kır
Uğur Altuntaş

BALTALİMANI MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

Demir Özcan
Ziya Güven
Salih İşeri
İmren Aslan
Yeter Çiçek
İlyas Sevinç
Ferhat Aydıner
İsmail Çilek

RUMELİ HİSARI MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

İsmet Türkmenli
Nizamettin Günel
Seyfettin Çapraz
Mehmet Günel
Tezcan Çayoğlu
Nermin Günel
İlay Tekay
Sezgin Günel
Ecevit Çelbiş
Ersin Kara
Kazım Öztürk
Gülsen Bayram
Çağlar Genç
Nurten Baybars
Savaş Bal

CUMHURİYET MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

Mahir Şimşek
Çetin Aktaş
Gülbin Yüce
Yusuf Doruk
İsmail Mert Kaplan
Elif Kılıç
Kasım Doğan
Bahar Çelebi
Suzan Yalçınkaya
Hasan Ali Şendağ
Koray Ulusoy

ÇAMLITEPE (DERBENT) MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

Beyza Alkaya

Hazal Çınar

Adem Kıranoğlu

Ahmet Karakaş

Mahir Fidan

Özgür Malkoç

GARİPÇE DELEGE LİSTESİ

Mehmet Efe Çınar

Bu haber toplam 2291 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT