1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. CEPSERVİS DÜNYASINDA İNANILMAZ FİYAT
CEPSERVİS DÜNYASINDA İNANILMAZ FİYAT

CEPSERVİS DÜNYASINDA İNANILMAZ FİYAT

İphone 6 ekran değişimi fiyatı 139 tl

A+A-

iPhone 6 Ekran Değişimi Uzman Teknisyenlerimiz Tarafından GÖZÜNÜZÜN önünde Değiştirip 20 Dakika içinde Teslim Ediyoruz. Kesinilikle iphone cam değişimi yapmıyoruz ekran+cam+çerçeve+ panel olarak komple değiştiriyoruz. Nedeni ise iphone ekranlarının cam sökümü aşaması yüksek ısı kulanılmadan cam değişimi yapılmamaktadır. Isıya maruz bırakılan iç ekran daha sonra piksel hatası meydana gelir yapıştırlan ön cam ise belirli bir zaman kulanılan sıvı yapıştırcı hem telefonun hemde ekranın içine akıp telefonunuza zarar verir.

Tamamen şeffaf çalıştığımız için teknik servismizde gizli bir bölme veya kapalı alan yoktur telefonuza yapılan bütün işlemlere şahit oluyorsunuz. Telefonlarınızı kargo ile bize yolladığınız takdirde kargonuz bize ulaştığı andan itibaren sökme ve montolama süresi boyunca telefonunuza yaptığımız bütün işlemleri kamera kaydına alıp eğer isterseniz kaydı size gönderiyoruz.

Telefonuzda ki hiç bir resim video müzik gibi özel hiçbir dosyanız silinmeden iphone ekran değişimi gerçekleşir. Kargonuz elimize geçtiği gün tamir edilip size aynı gün geri gönderilir.Taktığımız ekranlar 6 ay garantilidir.

http://www.cepservis.org

Bu haber toplam 1000 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT