1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Çelik Ev Modelleri
Çelik Ev Modelleri

Çelik Ev Modelleri

A+A-

Ülkemiz gibi deprem kuşağında olan ülkeler tarafından sıklıkla çelik evler tercih edilmektedir. Bu evlerin avantajlarından birisi de yüksek fiyatlı ve uzun zaman alan inşaat için beklemek zorunda kalınmamasıdır. Hızlı ve kolay şekilde yapılan montaj sayesinde kısa sürede ev kullanıma hazır hale gelecektir. Bu evlerin her türlü koşul ve hava şartına dayanıklı yapıları sayesinde uzun yıllar güvenle kullanılabilmektedir. Evin iskeletini oluşturan metal materyaller paslanma meydana gelmemekte ve korozyon oluşmamaktadır.

Yapıyı desteklemek için kolon kiriş gibi kullanım alanını kısıtlayan engeller bulunmadığı için evin kullanım alanı net kullanım alanı olmaktadır. Diğer malzemelerle yapılan evlere göre daha hafiftir. Ev mimar, mühendislerin kontrolünde eğitimli işçiler tarafından imalat ve montaj işlemi yapıldığından son derece güvenlidir. Evin görünümü diğer malzemelerden yapılan evlerden farklı olmamaktadır. Evi oluşturulan tüm maddeler ulusal ve uluslararası standartlara uygundur. Çelik evler doğaya ve insan sağlığına zararlı herhangi bir madde bünyesinde barındırmamaktadır. Isı yalıtımı yüksek olduğundan tasarruf sağlamaktadır. Yangına karşı yüksek dirence sahiptir. İnşa için özel mevsim koşullarının bulunmasına gerek bulunmamaktadır. Dış cephelerinde arzu edilen görünüm sağlanabilmektedir.

Çelik evler her kişinin beğenisi doğrultusunda ve ihtiyacı çerçevesinde inşa edilebilecek esnekliğe sahiptir. Firmanın internet sitesinde ülkenin çeşitli alanlarında, farklı iklim ve arazi koşullarında tamamlanmış çelik ev modelleri bulunmaktadır. Bu modeller içerisinde beğenilenler veya istek doğrultusunda ev projelendirilerek müşteri memnuniyeti sağlayacak üretim yapılmaktadır. Her ev modeli için mimar ve mühendisler tarafından hesaplamalar yapılmakta evin kullanılacağı alan, iklim şartı, zemin durumuna en uygun imalat yapılmakta ve kolay bir şekilde montaj sağlanmaktadır.

Çelik evler yapıları gereği en sıcak mekânlar, en soğuk mekânlar, yağışlı iklimler ve nemli ortamlarda güvenle kullanılabilmektedir. Tek katlı, çift katlı olarak üretilebilmekte, ihtiyaç duyulacak kadar kullanım alanına sahip olarak tasarlanabilmektedir. Bu sayede çok geniş kullanım alanına sahip seçenekler firma tarafından sunulmaktadır. Ev kişinin beğenileri doğrultusunda şekillendirildiğinden çelik ev fiyatları ev projesi oluşturulduğunda ortaya çıkmaktadır. Hazır modeldeki evlerin güncel fiyatlandırılması firma ile iletişime geçerek bilgi almak mümkündür.

Bu haber toplam 2238 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT