1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Çekiliş Kampanyalarının ve Sonuçlarının Merkezi: Çekilişler Dünyası
Çekiliş Kampanyalarının ve Sonuçlarının Merkezi: Çekilişler Dünyası

Çekiliş Kampanyalarının ve Sonuçlarının Merkezi: Çekilişler Dünyası

A+A-

Bazı marka ve firmalar periyodik olarak çekilişler düzenleyerek hedef kitlelerinin ilgisini çekmeyi başarmaktadır. Bu markaların çekilişlerini takip etmek kişiler için zor olsa da tüm marka ve firmaların çekilişlerini ziyaretçilere sunma amacı ile kurulmuş olan cekilislerdunyasi.com üzerinden, yüzlerce markanın çekilişlerini takip edebilmeniz mümkündür.

Şansın her an kapınızda olduğunu ve belki de sıranın şimdi sizde olduğunu düşünüyorsanız sitemizde yer alan çekilişlere katılarak kazanma şansınızı arttırabilirsiniz. Ne kadar çok çekilişe katılırsanız kazanma ihtimaliniz de o kadar yükselecektir.

Site üzerinden beğendiğiniz bir çekilişe katılmak için ilgili sayfa yer alan açıklama metinlerini okutarak çekilişe doğru bir şekilde nasıl katılım yapabileceğiniz bilgisine ulaşabilirsiniz. Eğer internet sitesi üzerinden katılmak gerekiyor ise çekiliş detaylarında yer alan “Katılmak İçin Tıklayınız” bağlantısına tıklayarak sizden istenen tüm bilgileri ilgili forma doldurmanız yeterlidir. Çekiliş kampanyasına katılım aşamasında şifre ve fatura ile katılım yapıyorsanız bu belgeleri mutlaka çekiliş sonucuna kadar saklamalısınız. Çünkü çekiliş sonrası ilgili firmalar kazanan talihlilerden bu belgeler istenmekte ve bu şekilde hediyesini göndermektedir.

Çekiliş Sonuçlarına Ulaşmak Çok Kolay

Sitede yer alan tüm çekilişler Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünden izinli olup Noter huzurunda gerçekleşen çekilişlerdir. Bu nedenle aklınızda bir şüphe var ise bunu şimdiden yok edebilirsiniz. Yani yer alan tüm çekilişler yasal ve resmi şekilde gerçekleşerek hediyeleri ilgili firmalar tarafından kazanan talihlilere ulaştırılmaktadır.

Çekilişler Dünyası’nda tüm çekiliş kampanyalarının çekiliş sonuçları açıklanmakta olup, Sonuçlar başlığı altında katıldığınız çekiliş sonuçlarına ulaşabileceğiniz gibi diğer çekiliş sonuçlarını da kontrol edebilirsiniz.

Her gün Yüzlerce Ziyaretçi Binlerce Çekiliş Katılımı

Her gün yüksek oranda ziyaretçiye ev sahipliği yapan Çekilişler Dünyası hediye kazanmak isteyen kişilerin ilk adresi olmayı başarmıştır. Şeffaf, yenilikçi ve dürüst bir anlayış ile yayın hayatına devam ederek sabit takipçi kitlesini de arttırmaktadır. Güncel çekilişler menüsünde aktif olan çekiliş kampanyalarını görebilirsiniz. İnternet sitesi sürekli güncellendiğinden dolayı sık sık siteyi ziyaret ederek yeni kampanyalardan anında haberdar olabilirsiniz. Aynı zamanda Çekilişler dünyasının sosyal medya hesaplarını da takip altına alarak yeni paylaşımları anlık görebilirsiniz.  Şimdiden şansınız bol olsun.

Bu haber toplam 7739 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT