1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Çekicilerde dolandırıcılığa dikkat !
Çekicilerde dolandırıcılığa dikkat !

Çekicilerde dolandırıcılığa dikkat !

A+A-

Sürücüler yolda kaldıklarında veya herhangi bir yer değiştirme olayında ilk olarak çekiciyi internetten aramaktadır. Ancak unutulan bir durum ise artik herkesin neredeyse bir web sitesi olduğu ve kendini farklı gösterebildiğidir. Herhangi bir yol yardım veya çekici firması ile iletişim kurduğunuzda durumun aciliyetine bağlı olarak sizlere hangi imkanları sunduğunu öğrenmenizde gerek aracınız için gerek ise sizin için büyük önem taşımaktadır. Aracınızın hangi şartlar altında taşınacağı, taşıyacak araç da gerekli taşıma önlemlerinin olup olmadığı, aracınızın nerede olduğunu nereden nasıl öğreneceğinize kadar birçok detay güvenliğiniz için büyük önem taşımaktadır. 

Biz Alibey Araç Kurtarma olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına bağlı çekici türünü daima filomuzda bulundurur ve her çekicimizde GPS sistemi ile müsterilerimizin hiçkimseye ulaşmasına gerek kalmadan sistem üzerinden güvenle takip etmesini sağlarız. Türkiyenin dört bir yanında hizmet veren Denizli çekici firması Alibey Araç Kurtarma müşteri memnuniyetini müsterilerden aldığı yorumlar ile kanıtlayan sayılı firma arasında bulunmaktadır.

Birgün çekiciye ihtiyacınız olabileceğini unutmamanız gereklidir. Acil durumladda nerede olduğunuz farketmeksizin http://www.otoaraccekici.com/denizli-cekici/ web sitemizden bizlere direk ulaşabilirsiniz.

Bu haber toplam 658 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT