1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. CE Belgesi
CE Belgesi

CE Belgesi

A+A-

İstanbul merkezli olarak CE Belgesi için gerekli LVD ve EMC(Elektromanyetik Uyumluluk) Testlerini gerçekleştiren firmamız EGETEST CENTER, uzman kadrosu ile CE Belgesi almak isteyen firmalara profesyonel çözüm ortaklığı sunmaktadır.

Makineler için CE Belgesi konusunda tam uyumluluk sağlayan firmamız Makine Emniyeti Yönetmeliğine göre kaliteli ve hızlı bir şekilde CE Belgesi çalışmalarınızı İstanbulda tamamlamaktadır.

makine-ce-belgesi.jpg

Yeni EMC Yönetmeliği (2014/30/EU)ve Yeni LVD Yönetmeliğine(2014/35/EU ) göre eksikliklerinizi gideriyor, CE Belgelerinizi yeniliyoruz.

CE İşaretlemesi kapsamına giren ürünler için CE Belgesi çalışması şarttır, fakat tek başına belge bir anlam ifade  etmemektedir. Ürün kapsamına girdiği Yönetmeliklere göre Test, Risk Analizleri ve raporlamasının yapılarak, Teknik Dosyanın hazırlanması gerekmektedir.

lvd-testi.jpg

Son zamanlarda sıklıkla firmalara sadece beyan satılarak, içi boş CE Belgesi çalışmaları yapıldığı dikkat çekicidir. Firmalar ellerinde uygun test raporlarının olmasına dikkat etmelilerdir. Çünkü ürünlerinin temel asgari güvenlik gerekliliklerini taşıması gerekmektedir.

CE Belgesi için doğru adres EGETESTCENTER İstanbul ve İzmir başta olmak üzere test ve belgelendirme hizmetlerini doğru şekilde yapmaktadır.

Bu haber toplam 788 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT