1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Casus telefon yazılımları ile çocuklarınız güvende
Casus telefon yazılımları ile çocuklarınız güvende

Casus telefon yazılımları ile çocuklarınız güvende

A+A-

CASUS TELEFON YAZILIMI NEDİR?

Casus telefon yazılımı, çok kısa tanımıyla takip etmek istediğiniz herhangi bir kişinin telefonuna yüklenen özel bir bilgisayar yazılımıdır. Casus telefon yazılımı sayesinde kendi telefonunuz aracılığı ile takip etmek istediğiniz kişinin telefonunda telefon dinleme, gelen ve giden SMS’leri ve Whatsapp mesajlarını okuma, yer tespiti, sim kart takibi ve çağrı takibi yapabilir hale gelirsiniz. Bu yazılım gizli bir yazılım olduğu için siz kullanmaya başladığınızda karşı telefona hiç bir uyarı gelmeyecek, ışık yanmayacak, titreşim olmayacak veya ortama dış ses karışmayacaktır.

NEDEN CASUS TELEFON YAZILIMI KULLANILIR?

Her ne kadar belli bir yaşa kadar çocukların akıllı telefon kullanması uzmanlar tarafından sakıncalı bulunsa da, hızla gelişen teknolojinin  bize sağladığı bazı avantajlardan da yararlanmak gerekir. Özellikle büyük şehirlerde çocuğunuzu takip etmenin en iyi yolu, akıllı telefonlardır. Yaşadığımız çevrenin gittikçe daha kötü bir dünya haline geldiği ve girdiği arkadaş ortamının özellikle ergen çocuklar için çok önemli olduğu düşünülürse, akıllı telefonlar aracılığı ile çocuğunuzu takip etmenin önemi daha iyi anlaşılacaktır. Özellikle kötü arkadaş çevresinin çocuğunuzu sigara, alkol, uyuşturucu gibi kötü alışkanlıklarla tanıştırmasını istemiyorsanız ve nerede olduğunu anında öğrenmek istiyorsanız, çocuğunuzu fark ettirmeden takip etmek en akıllıca çözüm olacaktır. Casus telefon dinleme yazılımını çocuğunuzun akıllı telefonuna yüklemeniz halinde hem yerini tespit edebilir, hem de kimlerle görüştüğünü veya yazıştığını onun haberi olmadan öğrenebilirsiniz.

SPY TELEFON TAKİP PROGRAMI İLE NELER YAPABİLİRSİNİZ?

spytelefontakip.com ‘dan 2 gün ücretsiz deneyerek indirebileceğiniz casus yazılım programı, bir android telefon dinleme programıdır. Spy Telefon Takip Programı, ebeveynlerin reşit olmayan çocuklarını hakları olduğu üzere takip etmeleri için geliştirilmiş özel bir yazılımdır. Spy Telefon Takip Programı ile çocuğunuzun tüm SMS ve Whatsapp mesajlarını takip edebilir, onun telefonu aracılığı ile ön veya arka kamerasını kullanarak bulunduğu ortamın fotoğrafını çekebilir ve canlı olarak ortamı dinleyebilir, GPS yer tespiti yapabilir, tüm arama kayıtlarını isimleri ile görebilir, e-mail, Viber, Skype ve Facebook görüşmelerini görebilir ve çocuğunuzun telefonunda olan başka casusu yazılımları bloke edebilirsiniz. Ayrıca sadece telefonda bulunan telefon rehberine değil, uzaktan erişimle hafıza kartının içindeki telefon listesine de ulaşabilirsiniz.

Bu haber toplam 1071 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT