1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Canon Türkiye, merdiven asansöründe Handicare ve LiftArt markasını tercih etti
Canon Türkiye, merdiven asansöründe Handicare ve LiftArt markasını tercih etti

Canon Türkiye, merdiven asansöründe Handicare ve LiftArt markasını tercih etti

Canon Türkiye Genel Merkezi, İstanbul Sirkeci-Eminönü'nde, kullanıcıların makineleri deneyip test edebileceği harika bir merkez kurdu.

A+A-

Canon Deneyim Merkezi yaklaşık olarak 1 yılda tamamlandı ve kullanıcılar fotoğraf meraklıları Canon'un tüm modellerini burada deneyebiliyorlar, bilgisayarda görüntüleyebiliyorlar ve düzenleme yapabiliyorlar. Binanın 3. katında ufak ama şirin bir cafe var ve üstelik ücretsiz. Bu cafede fotoğraf meraklıları dinlenirken bilgi birikimlerini de paylaşabiliyorlar. Bu cafe düşüncesi bizce harika olmuş.

Giriş katında bütün makinelerin teşhir ürünleri bulunuyor, tıpkı bir sergi gibi. Birinci katta bulunan servis merkezine ulaşmak için ise merdiven kullanılması gerekiyor. Birinci katta ise klasik insan asansörü bulunmakta ve diğer katlara ulaşmak için bu asansör kullanılıyor. Ancak yaşlı veya engellilerin bu asansöre ulaşmak için bir kat merdiven kullanmaları gerekiyor.

canon-ic1.jpg

İşte Canon bu sebepten dolayı, birinci kattaki asansöre ulaşmak isteyen yaşlı veya merdiven kullanmakta zorlanan kişiler için bir çözüm arayışına gitti ve konusunda uzman olan LiftArt'a ulaştı. Canon'un marketteki en iyi marka olması gibi LiftArt'ta dünya markası olan Handicare markasını tanıttı. 3 aylık bir araştırmanın sonucunda Japonya Canon Genel Merkezin de tavsiye ettiği Handicare markasını tercih ettiler ve merdiven asansörü için LiftArt’a sipariş verdiler.

LiftArt hem merdiven asansörleri hem koltuk asansörleri ve hem de engelli asansörü konularında uzman olan bir firma olmakla birlikte ana firma olmalarından dolayı tüm fiyatlarında uygun ödeme şartları ve indirimli fiyatlar uygulamaktadırlar.

Montaj sonrasında, Canon Türkiye “Merdiven Asansöründe ki tercihlerinden memnun kaldıklarını söylediler. Bizlerde tercihlerinden ve duyarlı davranışlarından dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz.

LiftArt Asansör, Nisan 2019

+90 549 608 00 70  &  +90 212 608 00 70

Bu haber toplam 311 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

1 Yorum