1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Çamaşır Makinesi Mekanik Arızalarına Çözümler
Çamaşır Makinesi Mekanik Arızalarına Çözümler

Çamaşır Makinesi Mekanik Arızalarına Çözümler

A+A-

Günümüzün modern teknolojileri yaşamın her alanında kendisine en etkin şekilde yer buluyor. İleri nesil teknolojilere sahip olan ileri nesil Arçelik çamaşır makineleri son derece kaliteli ve etkileyici bir kullanım sunuyor. İleri nesil özellikleri bulunsa da mekanik sistemler olması dolayısıyla Arçelik markalı çamaşır makineleri zamanla çeşitli arızalanmalar ile karşı karşıya kalabiliyor. Makinenin hiç çalışmamasına veya performansının önemli ölçüde düşmesine neden olan çamaşır makinesi arızaları için Ataşehir Arçelik Servisi merkezinde profesyonel ve teknolojik altyapıya odaklı servis desteği sağlanıyor.

Arçelik teknolojisine uygun teknolojik altyapıya sahip olan Sancaktepe Arçelik Servisi merkezinde Arçelik çamaşır makinelerindeki arızalara yönelik olarak fonksiyonel ve kaliteli çözümler geliştiriliyor. Arçelik markalı çamaşır makinesi modellerinde üstün teknolojiler bulunuyor olsa da zamanla çeşitli arızalanmalar meydana gelebiliyor. Çamaşır makinesinden herhangi bir tepki alınmaması veya kısıtlı fonksiyonlarını yerine getirememesi gibi durumlar ile karşı karşıya kalınabiliyor. Bu durum nedeni ile kesinlikle profesyonel servis desteği alınması çamaşır makinesinin ilk günkü performansına ulaşabilmesi açısından oldukça büyük bir önem arz ediyor.

Kartal Soğanlık Arçelik Servisi merkezinde özellikle çamaşır makinelerindeki mekanik arızalanmalar durumunda çamaşır makinesinde ciddi sorunlar meydana gelebiliyor. Mekanik sistemler olan çamaşır makinelerinde bulunan mekanik parçalarda yaşanan arızalanmalarda herhangi bir onarım müdahalesi yapılamıyor veya yapılan müdahaleler geçici süreliğine dayanıksız bir onarım oluşturacağından kesinlikle parça değişimi gerçekleştirilmesi gerekiyor. Bu kapsamda teknik ekipler tarafından Arçelik çamaşır makinesi mekanik arızalar halinde gerçekleştirilen tüm parça değişimleri için sadece orijinal Arçelik yedek parçalar kullanılıyor. Böylelikle çamaşır makinesinin aynı arızalanmaları uzun süreler vermemesi sağlanabiliyor.

Arçelik servisi merkezinde gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında son derece kaliteli ve ekonomik bir şekilde arızanın onarımı gerçekleştiriliyor. Arçelik çamaşır makinesi mekanik arızaları kapsamında değiştirilen parça ve arızaları;

-Çamaşır makinesi su giriş emniyet ventilleri

-Röle ve parazit kondansatörleri

-Program cihazı

-Sensör, termistörler ve su seviye anahtarı

-Termostat ve termikler

-Pompa motorları

-Yıkama motoru

-Isıtıcı (rezistans) şeklinde listelenmektedir. Tüm parçalardaki arızalanmalarda parça değişimi uygulanması zorunluluğu bulunuyor. Bu yüzden teknik ekiplerin arızayla ilgili olarak yedek parça çeşitleri yanlarında bulunmaktadır.

Bu haber toplam 2716 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT